Povezane vesti

Srpski patrijarh odgovorio svima koji žele nemire na Cetinju: Važna poruka pred ustoličenje mitropolita

Srpski patrijarh odgovorio svima koji žele nemire na Cetinju: Važna poruka pred ustoličenje mitropolita

Srbija danas 02.09.2021
Oko ustoličenja mitropolita Joanikija na Cetinju uplelo se mnogo politike i raznih interesa, a iskren da budem ja to ne razumem i nezainteresovan sam za te interese, kazao je danas patrijarh Porfirije. Poglavar Srpske pravoslavne crkve (SPC) u subotu 4… »
U Crnoj Gori na malom prostoru postoji višak politike i mnogo uticaja

U Crnoj Gori na malom prostoru postoji višak politike i mnogo uticaja

Sputnik 02.09.2021
U Crnoj Gori na malom prostoru postoji višak politike i mnogo uticaja, lokalnih, regionalnih, globalnih, ističe Šijaković, ali dodaje da ima ogromno poverenje u narod koji ima istorijsku zrelost, snagu i vitalnost. Uveren je da će, uprkos tenzijama… »
Mnogo je političkih interesa oko ustoličenja: Patrijarh Porfirije uoči dolaska u Podgoricu

Mnogo je političkih interesa oko ustoličenja: Patrijarh Porfirije uoči dolaska u Podgoricu

Sputnik 02.09.2021
Oko ustoličenja mitropolita Joanikija na Cetinju uplelo se mnogo politike i raznih interesa, a iskren da budem ja to ne razumem i nezainteresovan sam za te interese, kazao je danas patrijarh Porfirije. Poglavar Srpske pravoslavne crkve (SPC) u subotu 4… »

Vesti dana »