Povezane vesti

Deo Novog Sada bez vode do 13 sati

Deo Novog Sada bez vode do 13 sati

Dnevnik 03.09.2021
NOVI SAD: Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti Ulica Gavrila Principa, deo Stevana Momčilovića (br. 2 i 4), kao i Ulica Ive Lole Ribara. Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode će od 8 do 13 sati biti naselje… »
Slavine suve u još dve novosadske ulice

Slavine suve u još dve novosadske ulice

Moj Novi Sad 03.09.2021
Iz JKP "Vodovod i kanalizacija" javljaju... Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će danas do 13 sati biti Ulica Ive Lole Ribara i deo ulice Stevana Momčilovića (broj 2 i 4). Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe… »
Isključenja vode u Novom Sadu i okolnim mestima

Isključenja vode u Novom Sadu i okolnim mestima

RTV 03.09.2021
NOVI SAD - Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti Ulica Gavrila Principa. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena. Zbog radova na sanaciji havarije… »
Deo Kaća bez vode zbog havarije

Deo Kaća bez vode zbog havarije

Dnevnik 03.09.2021
NOVI SAD: Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će do 13 sati biti naselje Vinogradi u Kaću. Kako navode u Vodovodu, postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Ulica Gavrila Principa bez vode zbog havarije

Ulica Gavrila Principa bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 03.09.2021
Iz JKP "Vodovod i kanalizacija" javljaju da će, zbog radova na sanaciji havarije, bez vode danas do 13 sati biti Ulica Gavrila Principa u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti… »
Deo Kaća bez vode zbog havarije

Deo Kaća bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 03.09.2021
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti naselje Vinogradi u Kaću. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena, poručuju iz JKP "Vodovod i… »

Vesti dana »