Povezane vesti

Uključio se ivanin kolega iz salona, nastala pometnja u studiju! Nele očitao bukvicu reperu: Klinka te je napravila…

Uključio se ivanin kolega iz salona, nastala pometnja u studiju! Nele očitao bukvicu reperu: Klinka te je napravila…

Kurir 03.09.2021
Nenad Aleksić Ša bio je gost u emisiji, a tom prilikom se telefonskim pozivom uključio drugar i radnik iz salona Ivane Aleksić. - Ovde, neću ti reći ime jer će Nenad znati ko je. Nele, buraz, ja sam - rekao je gledalac. - Čekaj, nisi mi mnogo… »
Ša potpuno izgubio kontrolu nad sobom, otkazale mu sve kočnice! Reper uputio brutalne uvrede i prozive na račun gledaoca…

Ša potpuno izgubio kontrolu nad sobom, otkazale mu sve kočnice! Reper uputio brutalne uvrede i prozive na račun gledaoca…

Kurir 03.09.2021
Nenad Aleksić Ša bio je gost u jednoj emisiji, a tom prilikom je ušao u žestok sukob sa gledaocem, a uvrede i psovke su se samo nizale. - Aleksandar ovde, pozdrav. Ne bih nikoga kudio, zaista. Rekao bih samo da nije pristojno da se pominju cifre u… »
Indijančino raspala, ja sam za sve vas gospodin! Ša pobesneo u emisiji - Urlao i brutalno vređao gledaoca

Indijančino raspala, ja sam za sve vas gospodin! Ša pobesneo u emisiji - Urlao i brutalno vređao gledaoca

Mondo 03.09.2021
Reper izgubio kontrolu, drao se i vređao gledaoca. Reper izgubio kontrolu, drao se i vređao gledaoca. Nenad Aleksić Ša gostovao je u emisiji "Narod pita" gde je ušao u žestoki sukob sa jednim od gledaoca koji se uključio u program, a uvrede i… »

Vesti dana »