Povezane vesti
VULIN: Na ulicama Novog Sada biće osetno više pripadnika policije
Moj Novi Sad 03.09.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin održao je danas sastanak u Policijskoj upravi Novi Sad sa načelnicima i rukovodiocima ove policijske uprave. Kako se navodi na sajtu Ministarstva, on je razgovarao sa rukovodstvom novosadske policije i… »
Vulin nakon ubistva u Novom Sadu: Tragamo za počiniocima, biće više policije na ulicama u gradu
Telegraf 03.09.2021
Ministar Vulin je istakao da policija intenzivno radi na otkrivanju počinilaca i da će se na ulicama Novog Sada primetiti osetno više pripadnika policije. Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin održao je danas sastanak u Policijskoj upravi Novi… »
Oglasio se Vulin nakon ubistva u novom sadu: Ministar policije imao poruku za stanovnike grada
Srbija danas 03.09.2021
Danas je održan sastanak u Policijskoj upravi Novi Sad. Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin održao je danas sastanak u Policijskoj upravi Novi Sad sa načelnicima i rukovodiocima ove policijske uprave. On je istakao da policija intenzivno radi… »
Vesti dana »

Lokalizovan požar između Kaća i Budisave kod Novog Sada, nema povređenih
Danas pre 48 minutajoš 33 povezane

Zborovi građana najavili za večeras skup ispred Filozofskog fakulteta
Radio 021 pre 14 minutajoš 50 povezanih

Rok za primenu američkih sankcija NIS-u ističe, očekuje se novo odlaganje
Naslovi.ai pre 4 satijoš 30 povezanih