Povezane vesti
Završava se berba malina i kupina, rod oko 50 odsto manji u odnosu na prosečan
N1 Info 03.09.2021
Predsednik Asocijacije proizvođača malina i kupina u Srbiji Dobrivoje Radović rekao je da je rod malina ove godine zbog vremenskih nepogoda, mraza i suše za najmanje 50 odsto manji u odnosu na prosečan od oko 82.000 tona, a i proizvodnja kupina je… »
Završava se berba malina i kupina, rod manji za oko 50 odsto u odnosu na prosečan
Danas 03.09.2021
Predsednik Asocijacije proizvođača malina i kupina u Srbiji Dobrivoje Radović rekao je danas da je rod malina ove godine zbog vremenskih nepogoda, mraza i suše za najmanje 50 odsto manji u odnosu na prosečan od oko 82.000 tona, a i proizvodnja kupina je… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za 9. avgust: Pakleni kraj nedelje, za vikend skoro 40 stepeni
Mondo pre 29 minutajoš 4 povezane

"To je politički proces": Oglasio se SPS o "slučaju" Dodik: Narod je jedini suveren i izvor svake vlasti u Republici Srpskoj
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

„Dodik oslabljen, ucenjuje narod“: Zašto je predsednik RS najavio referendum o sebi nakon što mu je oduzet mandat?
Danas pre 8 satijoš 1 povezana

Tramp: Sastao bih se sa Putinom i ako se ruski predsednik ne sastane sa Zelenskim
Blic pre 3 satajoš 3 povezane