Povezane vesti
A u Beogradu, kolaps! Vozila na mostovima "mile", evo koje delove grada da izbegavate
Srbija danas 03.09.2021
Na Brankovom mostu se saobraćaj odvija usporeno u oba smera. Gužve u saobraćaju u Beogradu postale su svakodnevnica, međutim gotovo svakog petka one postaju skoro nepodnošljive. Vozila na mostu Gazela “mile” a slična situacija je i na Brankovom… »
Ogromne gužve u svim pravcima: Na Gazeli i autoputu se mili, evo gde su još sve zakrčenja
Blic 03.09.2021
Na ključnim beogradskim saobraćajnicama saobraćaj je trenutno usporen, a na pojedinim deonicama vozla jedva da se kreću. Trentuno je ubedljivo najveća gužva na delu autoputa koji pripada Novom Beogradu, i to, kao što to obično biva petkom u ovo… »
Vesti dana »

Uživo Priprema se kolektivna sahrana u Kočanima; Dan žalosti u Srbiji i Republici Srpskoj FOTO/VIDEO
B92 pre 26 minutajoš 26 povezanih

BLOG: Studenti u Novom Sadu blokirali Skupštinu grada, reagovala interventna policija
N1 Info pre 32 minutajoš 14 povezanih

Više od 300 poginulih u izraelskim napadima na Gazu; Unicef: Milion dece u Gazi bez čiste vode
RTS pre 32 minutajoš 11 povezanih

Studenti u blokadi u Novom Sadu noćas blokirali zgradu Skupštine grada, zovu građane da im se pridruže, policija reagovala (VIDEO, FOTO)
Danas pre 1 satjoš 6 povezanih

Za „danas ili sutra“ najavljeno konstatovanje ostavke premijera, mesec i po dana od njenog podnošenja
Insajder pre 55 minutajoš 7 povezanih