Povezane vesti

Odbojkašice Srbije saznale protivnice: Međusobni skor je na našoj strani!

Odbojkašice Srbije saznale protivnice: Međusobni skor je na našoj strani!

Hot sport 03.09.2021
Odbojkašice Italije u finalu Evropskog prvenstva. Druga polufinalna utakmica Evropskog prvenstva između Holandije i Italije završena je pobedom Italijanki 3:1 u setovima. Odbojkašice Italije prilično lako su osvojile prva dva seta, a u trećem kao da… »
Terzić prezadovoljan nastupom odbojkašica: „Najboljom igrom na turniru do pobede“!

Terzić prezadovoljan nastupom odbojkašica: „Najboljom igrom na turniru do pobede“!

Hot sport 03.09.2021
Nije želeo da odgovori koga želi u finalu – Holandiju ili Italiju. Odbojkašice Srbije dobile su polufinalni maraton sa Turkinjama sa 3:1 i prošle u finale Evropskog prvenstva. Selektor Zoran Terzić nije imao nijednu zamerku na izdanje svog tima… »
Terzić: "Ne zanima me s kim ćemo igrati finale, sve zavisi od nas"

Terzić: "Ne zanima me s kim ćemo igrati finale, sve zavisi od nas"

Sportske.net 03.09.2021
Reprezentativke Srbije u odbojci pružile su pravi praznik za oči svim ljubiteljima našeg tima i ovog sporta. Pobedile su Tursku posle atomske odbojke i plasirale se u treće uzastupno evropsko finale. Trener Zoran Terzić svestan je važonosti ovog… »
Selektor naših fantastičnih odbojkašica blistao posle nestvarne pobede u polufinalu EP, a onda: "Ne razmišljam o tome, sve…

Selektor naših fantastičnih odbojkašica blistao posle nestvarne pobede u polufinalu EP, a onda: "Ne razmišljam o tome, sve…

Sportal blic 03.09.2021
, a selektor Terzić je blistao posle meča. Srbija je tako ostvarila plasman u treće uzastopno finale na Evropskim prvenstvima, a prethodna dva su završena u našu korist. Svoje viđenje meča dao je i selektor Zoran Terzić. - Sa njima su uvek ratovi… »
Zoran Terzić: Ne zanima me protivnik u finalu! Katarina je tip igrača koji na loš dan igra dobro!

Zoran Terzić: Ne zanima me protivnik u finalu! Katarina je tip igrača koji na loš dan igra dobro!

Večernje novosti 03.09.2021
FOTO: N. Skenderija Selektor srpske reprezentacije Zoran Terzić bio je zadovoljan nakon meča. - Kao i svaki put u poslednjih desetak godina, sa Turkinjama su ratovi na terenu.Svi setovi osim poslednjeg bili su neizvesni. Turkinje su igrale dobru… »

Vesti dana »