Povezane vesti
Vernici u Libanu se molili ispred benzinske pumpe zbog nestašice goriva
Radio 021 03.09.2021
Desetine vernika molilo se na benzinskoj pumpi južno od Bejruta, između stotina automobila i buntovnih vozača koji satima čekaju da napune rezervoare. Šeik Ali al Husein je održao tu molitvu kako bi se skrenula pažnja na teškoće sa kojima su suočeni… »
Vernici u Libanu se molili ispred benzinske pumpe usred nestašice goriva
Nova 03.09.2021
Desetine vernika molilo se na benzinskoj pumpi južno od Bejruta, između stotina automobila i buntovnih vozača koji satima čekaju da napune rezervoare usred najgore ekonomske krize u istoriji Libana. U Libanu vlada nestašica struje, benzina i dizela, a… »
Vernici u Libanu se molili ispred benzinske pumpe usred nestašice goriva
N1 Info 03.09.2021
Desetine vernika molilo se na benzinskoj pumpi južno od Bejruta, između stotina automobila i buntovnih vozača koji satima čekaju da napune rezervoare usred najgore ekonomske krize u istoriji Libana. Šeik Ali al Husein je održao tu molitvu kako bi se… »
Vesti dana »
Rafinerija u Pančevu ponovo kreće sa radom – prve isporuke već 27. januara
RTK pre 1 satjoš 32 povezane
VIDEO: Zaposleni i studenti ispred dekanata Filozofskog: "Kako ste glasali?"
Radio 021 pre 2 satajoš 17 povezanih
Železnička nesreća u Španiji kod Adamuza: najmanje 39 poginulih i preko 150 povređenih
Naslovi.ai pre 28 minutajoš 65 povezanih
„Pošto nisam dobio Nobelovu nagradu, ne moram više da mislim o miru“: Tramp poručio Evropljanima da je vreme da vrate Americi uslugu prepuštanjem Grenlanda
Nedeljnik pre 13 minutajoš 67 povezanih
U Leskovcu 8 saobraćajnih nezgoda, 12 povređenih – Policija apeluje na opreznost
Stav.life pre 3 satajoš 31 povezana



