Povezane vesti
Zaštitnik građana: Stanje u domovima za smeštaj dece ometene u razvoju izuzetno dobro
Novi magazin 03.09.2021
Zaštitnik građana Zoran Pašalić izjavio je danas da je stanje u domovima za smeštaj dece i omladine ometene u razvoju u Veterniku i u Subotici "izuzetno dobro", i da prilikom obilazaka nije primetio izuzetno loše uslove koji se pominju u izveštaju… »
Pašalić: Stanje u domovima za decu u Veterniku i Subotici izuzetno dobro
Radio 021 03.09.2021
Zaštitnik građana Zoran Pašalić kaže za N1 da je stanje u domovima za smeštaj dece i omladine ometene u razvoju u Veterniku i u Subotici "izuzetno dobro". Pašalić to tvrdi iako se u izveštaju "Zaboravljena deca Srbije" navodi da država nije uspela da… »
Pašalić: Stanje u domovima za decu izuzetno dobro, radi se i izveštaj o Petnici
N1 Info 03.09.2021
Zaštitnik građana Zoran Pašalić kaže za N1 da je stanje u domovima za smeštaj dece i omladine ometene u razvoju u Veterniku i u Subotici "izuzetno dobro", iako se u izveštaju "Zaboravljena deca Srbije" navodi da država nije uspela da reši pitanje teških… »
Vesti dana »

Uzeo praćku, pa klikerima gađao ljude: Mladić (19) iz Lazarevca osumnjičen za nasilničko ponašanje
Telegraf pre 20 minutajoš 27 povezanih

Nestabilno vreme u Srbiji sa osveženjem i najavom ponovnog toplog talasa
Naslovi.ai pre 41 minutajoš 29 povezanih