Povezane vesti
Otvoren Novosadski noćni bazar
Dnevnik 03.09.2021
Član Gradskog veća za privredu Milorad Radojević prisustvovao je otvaranju 25. „Novosadskog noćnog bazara“ koji se održava od 18 časova do ponoći na Ribljoj pijaci, a održavanje ove manifestacije sve vreme podržava Uprava za privredu Grada Novog Sada. -… »
Novosadski noćni bazar u toku
RTV 03.09.2021
NOVI SAD - Novosadski noćni bazar počeo je večeras u 18 sati na Ribljoj pijaci i traje do ponoći . Član Gradskog veća za privredu Milorad Radojević rekao je da je Grad Novi sad je 2017. godine prepoznao ideju održavanja Noćnog bazara i podržao ovaj… »
Vesti dana »

Sunčani dani pred olujni vikend! Oglasio se RHMZ, evo šta nas čeka do kraja nedelje: Temperatura do 40 stepeni, pa pljuskovi sa grmljavinom
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

MUP: Demonstranti pokušali da nasilno uđu na Filozofski fakultet, policija sprečila upad
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Beogradski je najpoznatiji, ali u Srbiji postoje još 2 aerodroma za komercijalne letove, na jednom je parking besplatan: Evo svih detalja
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Borba za opstanak na Kim: Delegacija Srpske liste razgovarala sa Trokazom o problemima Srba
Blic pre 1 satjoš 1 povezana