Povezane vesti
Zaharova o NATO paktu: Avganistan je otkrio jednu bitnu činjenicu
Pravda 04.09.2021
Situacija u Avganistanu jasno je pokazala da ni NATO ni SAD nisu sposobni da efikasno planiraju i koordinišu svoje akcije, izjavila je portparolka Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova. "Štaviše, SAD su se pokazale kao potpuno… »
Zaharova: Avganistan otkrio da je NATO potpuno nesposoban, a Amerika nekompetentna
Blic 04.09.2021
Situacija u Avganistanu jasno je pokazala da ni NATO, ni SAD nisu sposobni da efikasno planiraju i koordinišu svoje akcije, izjavila je portparolka Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova. "Štaviše, SAD su se pokazale kao potpuno… »
Zaharova: Afganistan otkrio da je NATO potpuno nesposoban
Al Jazeera 04.09.2021
Čini se da je sada najbolje vrijeme da NATO poradi na svojim greškama, navela je glasnogovornica Ministarstva vanjskih poslova Rusije. Situacija u Afganistanu jasno je pokazala da ni NATO, ni SAD nisu sposobni da efikasno planiraju i koordiniraju svoje… »
Vesti dana »

Vučić sutra obilazi radove na brzoj saobraćajnici Slepčević - Badovinci
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

"Sud u roku od pet dana da utvrdi da li dužnik ima drugi dom": Komora izvršitelja o predlogu Vučića: Neophodna promena i Ustava i zakona
Blic pre 16 minutajoš 1 povezana

Vremenska prognoza za ponedeljak, 4. avgust: Danas sveže i oblačno, mestimično sa kišom
Beta pre 5 satijoš 5 povezanih