Povezane vesti

„Kao da je ratno stanje“: Rastu tenzije na Cetinju, stigla oklopna vozila VIDEO

„Kao da je ratno stanje“: Rastu tenzije na Cetinju, stigla oklopna vozila VIDEO

Nova 04.09.2021
Dan pred ustoličenje mitropolita Joanikija, na Cetinju se okupljaju predstavnici crnogorski takozvanih komita i crnogorski nacionalisti. Kako javlja reporter Nova.rs, atmosfera u ovom gradu, dan uoči ceremonije koju organizuje Srpska pravoslavna crkva… »
Napeto u CG: Komiti krenuli ka Cetinju, policija pod punom opremom VIDEO

Napeto u CG: Komiti krenuli ka Cetinju, policija pod punom opremom VIDEO

Nova 04.09.2021
U Crnoj Gori uoči sutrašnjeg ustoličenja mitropolita Joanikija vlada napeta atmosfera. Tokom prethodnih dana bilo je najava da je preti veliki bezbednosni rizik Cetinju. Na putu do Cetinja u mestu Donji Kokoti snimljena je velika kolona automobila… »
Za očuvanje mira na Cetinju i Podgorici angažovano 1.800 policajaca

Za očuvanje mira na Cetinju i Podgorici angažovano 1.800 policajaca

Danas 04.09.2021
Najmanje 1.800 uniformisanih pripadnika službe i veliki broj starešina i pripadnika kriminalističke policije pokušaće da spreči eventualne incidente zbog ustoličenja mitropolita Joanikija sutra u Cetinjskom manastiru, piše portal rtcg.me, imajući… »
Selaković: Brine me situacija u Crnoj Gori, nadam se da neće doći do nemira

Selaković: Brine me situacija u Crnoj Gori, nadam se da neće doći do nemira

RTS 04.09.2021
Šef srpske diplomatije Nikola Selaković izjavio je da je zabrinut zbog situacije u Crnoj Gori oko sutrašnjeg ustoličenja mitropolita crnogorsko-primorskog Joanikija, ali je dodao i da se nada da neće doći do nemira. "Zabrinut sam zbog situacije oko… »
Selaković: Brine me situacija u Crnoj Gori, nadam se miru

Selaković: Brine me situacija u Crnoj Gori, nadam se miru

Nova 04.09.2021
Šef srpske diplomatije Nikola Selakovic izjavio je danas da je zabrinut zbog situacije u Crnoj Gori oko sutrašnjeg ustoličenja mitropolita crnogorsko-primorskog Joanikija, ali je dodao i da se nada da neće doći do ekcesa. „Zabrinut sam zbog… »
„Strogo tajno“: Procureli detalji obezbeđivanja skupa na Cetinju

„Strogo tajno“: Procureli detalji obezbeđivanja skupa na Cetinju

Nova 04.09.2021
Upravu policije očekuje najveći bezbednosni rizik u novijoj crnogorskoj istoriji, gde će najmanje 1.800 uniformisanih pripadnika službe i veliki broj starešina i pripadnika kriminalističke policije, pokušati da onemogući incidente zbog… »
Mir čuva: 1.800 policajaca Ustoličenje mitropolita Joanikija podiglo tenzije u Crnoj Gori, napravljen i plan sa tri scenarija…

Mir čuva: 1.800 policajaca Ustoličenje mitropolita Joanikija podiglo tenzije u Crnoj Gori, napravljen i plan sa tri scenarija…

Blic 04.09.2021
Najmanje 1.800 uniformisanih pripadnika policije i veliki broj pripadnika kriminalističke policije pokušaće da onemogući incidente zbog sutrašnjeg ustoličenja mitropolita crnogorsko-primorskog Joanikija u Cetinjskom manastiru, prenose Vijesti… »

Vesti dana »