Povezane vesti

Ko prati i tajno snima novinare i opoziciju?

Ko prati i tajno snima novinare i opoziciju?

Danas 04.09.2021
Svi režimski tabloidi objavili su fotografiju lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa i novinarke NJuzmaks Adrije Jelene Obućine iz jednog kafića na Vračaru, prozivajući ih da su na „noćnom kolegijumu“. Informer, Alo, Kurir, portali… »
Obućina o fotografijama s Đilasom: Pozdravila bih ja i Vučića ali on ne šeta sam

Obućina o fotografijama s Đilasom: Pozdravila bih ja i Vučića ali on ne šeta sam

N1 Info 04.09.2021
Urednica NewsMax Adria Jelena Obućina kaže za N1 da su fotografije njenog "sastanka" sa liderom Stranke slobode i pravde Draganom Đilasom objavljenim u tabloidima - smešne, jer je to, kako kaže, bio slučajan susret dok je šetala sa svojim detetom… »
Obućina o fotografijama s Đilasom: Pozdravila bih i Vučića, ali on ne šeta sam

Obućina o fotografijama s Đilasom: Pozdravila bih i Vučića, ali on ne šeta sam

Nova 04.09.2021
Urednica NewsMax Adria Jelena Obućina kaže za N1 da su fotografije njenog "susreta" sa liderom Stranke slobode i pravde Draganom Đilasom objavljenim u tabloidima - smešne, jer je to, kako kaže, bio slučajan susret dok je šetala sa svojim detetom… »
Obućina o fotografijama s Đilasom: Pozdravila bih i Vučića ali on ne šeta sam

Obućina o fotografijama s Đilasom: Pozdravila bih i Vučića ali on ne šeta sam

Danas 04.09.2021
Urednica NewsMax Adria Jelena Obućina kaže za N1 da su fotografije njenog „sastanka“ sa liderom Stranke slobode i pravde Draganom Đilasom objavljenim u tabloidima – smešne, jer je to, kako kaže, bio slučajan susret dok je šetala sa svojim… »

Vesti dana »