Povezane vesti
"Boing 747 je uleteo u Srbiju, a u njemu je bila bomba" Pilot Mihajlović morao je da donese odluku u sekundi (video)
Pravda 04.09.2021
I najmanja mogućnost ugrožavanja vazdušnog prostora Srbije znači i pokret za dežurnu jedinicu 204. vazduhoplovne brigade. Piloti te jedinice, takozvane "dežurne pare", spremni su u izuzetno kratkom roku da identifikuju, a ako treba i prizemlje… »
"Boing 747 je uleteo u Srbiju, a u njemu je bila bomba" Pilot Mihajlović morao je da donese odluku u sekundi
Srbija danas 04.09.2021
Pilot 101. lovačke avijacijske eksadrile major Nikola Mihajlović ispričao je koji će slučaj pamtiti dok je živ. I najmanja mogućnost ugrožavanja vazdušnog prostora Srbije znači i pokret za dežurnu jedinicu 204. vazduhoplovne brigade. Piloti te… »
"Boing 747 je uleteo u Srbiju, a u njemu je bila bomba": Srpski pilot o akciji koju pamti - odmah je podigao avion!
Mondo 04.09.2021
Piloti "dežurne pare" su u obavezi da svaku nepoželjnu letelicu isprate van neba naše zemlje, a nekih akcija se posebno sećaju. Piloti "dežurne pare" su u obavezi da svaku nepoželjnu letelicu isprate van neba naše zemlje, a nekih akcija se posebno… »
Vesti dana »

Dan žalosti danas u Srbiji zbog tragedije u Kočanima: Ovo su pravila ponašanja, a kazne su paprene
Blic pre 42 minutajoš 26 povezanih

Novi Sad - studenti u blokadi pokušali noćas da blokiraju Skupštinu grada, policija ih sprečila
RTS pre 12 minutajoš 14 povezanih

Izrael gađao Gazu, najmanje 300 mrtvih, tvrde palestinski izvori
Radio 021 pre 12 minutajoš 11 povezanih

Novosadski studenti blokirali Skupštinu grada, Žandarmerija razbila blokadu: Sednica zakazana za danas
Blic pre 12 minutajoš 6 povezanih

Skupština danas nastavlja rad, na dnevnom redu više predloga odluka
Telegraf pre 2 satajoš 7 povezanih