Povezane vesti
Stojsavljević napušta Vojvodinu, odlazi u Trenčin
Radio 021 04.09.2021
Dosadašnji defanzivac Vojvodine Lazar Stojsavljević svoju karijeru će nastaviti u slovačkom Trenčinu, najavio je Fudbalski klub Vojvodina. Dvadesettrogodišnji Stojsavljević, inače rođen u Londonu, svoje prve fudbalske korake napravio je u engleskom… »
Ponikao u Engleskoj, u Voši nije dobio šansu, danas napustio "Karađorđe"
Sportske.net 04.09.2021
Dosadašnji defanzivac Vojvodine Lazar Stojsavljević svoju karijeru će nastaviti u slovačkom Trenčinu, potvrđeno je na sajtu kluba. Stojsavljević je rođen u Londonu 5. maja 1998. godine i svoje prve fudbalske korake napravio je u Engleskoj. Ponikao je u… »
Štoper Vojvodine nastavlja karijeru u Slovačkoj: Stojsavljević u Trenčinu
Sportski žurnal 04.09.2021
Lazar Stojsavljević, 191 cm visoki centralni bek Vojvodine, sporazumno je raskinuo ugovor s crveno-belima i sportsku sreću potražiće u dresu slovačkog Trenčina. Momak rođen 5. maja 1998. godine u Londonu, nije uspeo da se izbori za status prvotimca u… »
Vesti dana »
MOL: Preuzimamo 56,15 odsto NIS-a od kompanije „Gasprom njeft”
Politika pre 59 minutajoš 33 povezane
Grupa profesora blokirala Dekanat Filozofskog fakulteta u Novom Sadu, održan sastanak sa dekanom
NIN pre 4 satijoš 34 povezane






