Povezane vesti

I ovo je velika Novakova pobeda! Bio je najveći kritičar Đokovića, nervirao je celu Srbiju - ali je morao da "promeni…

I ovo je velika Novakova pobeda! Bio je najveći kritičar Đokovića, nervirao je celu Srbiju - ali je morao da "promeni…

Sportal blic 04.09.2021
Mada u prošlosti to nije bio slučaj, u poslednje vreme sve češće hvali najboljeg igrača sveta . Ranije je legendarni teniser bio taj koji je napadao i čekao "žute minute" srpskog asa, ali su se stvari promenile pošto je kroz godine Đoković… »
Vilander se poklonio Novaku: Nikad neće prestati da pričaju ako to uradi

Vilander se poklonio Novaku: Nikad neće prestati da pričaju ako to uradi

Nova 04.09.2021
Mats Vilander, nekada najbolji teniser planete, još jednom je govorio bez dlake na jeziku o trenutno prvom igraču sveta - Novaku Đokoviću. Ovog puta je bio prvak u hvaljenju. Često mu je bilo spočitavano da je veliki kritičar Đokovića, ali je sam… »
Mats Vilander (sada) hvali Novaka Đokovića: "Ukoliko uspe to da uradi svi će o njemu pričati"!

Mats Vilander (sada) hvali Novaka Đokovića: "Ukoliko uspe to da uradi svi će o njemu pričati"!

Večernje novosti 04.09.2021
Foto: Printskrin Vilander se dotakao istorijske težine koju Ju-Es open ove godine nosi za Novaka. - Bio sam impresioniran fokusom Novaka. Mislim da su mu mediji pomogli da budem iskren jer je dobio mnogo pitanja kako uspeva da ostane u trenutku. Objasnio… »

Vesti dana »