Povezane vesti

Savić: ABA jedina na svetu u kojoj su menadžeri vlasnici kluba

Savić: ABA jedina na svetu u kojoj su menadžeri vlasnici kluba

Sportski žurnal 05.09.2021
Partizanov direktor govorio i o problemima sa kojima se naši klubovi susreću sa proizvodnjom mladih igrača. Zanimljivih tema za razgovor sa Zoranom Savićem ima mnogo, možda i bezbroj. Naravno jedna od zanimljivijih je trka za Evroligu Partizana i… »
Zoran Savić udario po zvezdi i FMP-u: Ako neko ima drugu ekipu, ona ne može igrati istu ligu kao i prva!

Zoran Savić udario po zvezdi i FMP-u: Ako neko ima drugu ekipu, ona ne može igrati istu ligu kao i prva!

Hot sport 05.09.2021
Prema njegovim rečima, Evroliga zna sve ovo. Sportski direktor Partizana Zoran Savić je u razgovoru za Jutarnji list pričao o stanju u regionalnoj košarci, ali i o dolasku Željka Obradovića u Partizan. On je istakao da je ABA liga jedina na svetu… »
Zoran Savić: ABA jedina liga u kojoj su menadžeri vlasnici klubova, a jedan klub ima dva tima

Zoran Savić: ABA jedina liga u kojoj su menadžeri vlasnici klubova, a jedan klub ima dva tima

Mozzart sport 05.09.2021
"Mi smo na ovim prostorima majstori da od normalnih stvari napravimo nenormalne" Zoran Savić je pre 1991. godine otišao iz SFR Jugoslavije kao evropski šampion, a sada, posle tri decenije se vratio u našu klupsku košarku kao sportski direktor… »
Savić: Nikada nisam video nekog ko voli klub koliko Obradović Partizan

Savić: Nikada nisam video nekog ko voli klub koliko Obradović Partizan

Sportski žurnal 05.09.2021
Sportski direktor Partizana priznaje da je mislio je predsednik Mijailović lud kad mu je rekao da će Obradović biti trener crno-belih. Zoran Savić, sportski direktor Partizana, bio je jedna od najvećih zvezda turnira u Opatiji. Čast svima, ipak, u… »
Savić: Kad mi je Ostoja rekao da dolazi Žoc, mislio sam da je lud

Savić: Kad mi je Ostoja rekao da dolazi Žoc, mislio sam da je lud

Nova 05.09.2021
Zoran Savić, sportski direktor KK Partizan kaže da mu se ne dopada postojeći sistem po kom se "od normalnih stvari naprave nenormalne", a prokomentarisao je i angažman Željka Obradovića na mestu trenera. Savić nije zadovoljan ni činjenicom da… »
"Samo u ABA ligi jedan klub igra sa dva tima": Partizan traži promene i gradi projekat za dve-tri godine!

"Samo u ABA ligi jedan klub igra sa dva tima": Partizan traži promene i gradi projekat za dve-tri godine!

Mondo 05.09.2021
"Neviđen se entuzijazam stvorio u i oko kluba, gradimo projekat za dve, tri godine...", poručuju iz Partizana. "Neviđen se entuzijazam stvorio u i oko kluba, gradimo projekat za dve, tri godine...", poručuju iz Partizana. Sportski direktor Partizana… »
Savić uperio prst: "Ekipa ne može ući iz druge u prvu ligu, pravimo se ludi"

Savić uperio prst: "Ekipa ne može ući iz druge u prvu ligu, pravimo se ludi"

Sportske.net 05.09.2021
Sportski direktor Partizana Zoran Savić govorio je za hrvatski portal "Jutarnji list" o predstojećoj sezoni crno-belih, ali i svojoj karijeri, uspesima, novim generacijama... Upitan o povratku Željka Obradovića u Partizan, rekao je da je i sam bio… »
Zoran Savić o ABA ligi: Sami sebi pucamo u nogu! Samo u ABA ligi klub može da igra sa dva tima

Zoran Savić o ABA ligi: Sami sebi pucamo u nogu! Samo u ABA ligi klub može da igra sa dva tima

Večernje novosti 05.09.2021
FOTO: Arhiva novosti Govorio je Savić o brojnim aktuelnostima za hrvatske medije tokom boravka u Opatiji, a posebna tema bila je ABA liga. – Ovo jedina liga na svetu, govorim o ABA ligi, gde su menadžeri vlasnici klubova, gde igraju drugi timovi nekog… »

Vesti dana »

Kraj sage

Kraj sage

B92 pre 2 satajoš 41 povezana
Srbija na Euru - Nedovoljan jedan!

Srbija na Euru - Nedovoljan jedan!

Sportske.net pre 4 satijoš 37 povezanih