Povezane vesti

Ugljanin izveo Adelu Melajac Karaahmetović iz pu Novi Pazar (foto/video/uživo)

Ugljanin izveo Adelu Melajac Karaahmetović iz pu Novi Pazar (foto/video/uživo)

IndeksOnline 05.09.2021
NOVI PAZAR – Učiteljica Adela Melajac Karahmetović puštena je nakon saslušanja u prostorijama Policijske uprave Novi Pazar. Neposredno pre izlaska iz zgrade, u prostorije gde je bila saslušavana ušao je predsednik Stranke demokratske akcije… »
Učiteljica dala izjavu, građani se okupili ispred Policijske uprave

Učiteljica dala izjavu, građani se okupili ispred Policijske uprave

Radio sto plus 05.09.2021
Učiteljica, kao i direktor Osnovne škole “Rifat Burdžević Tršo” Nusret Zuković, pozvani su ranije po nalogu Višeg tužilaštva na informativni razgovor, zbog intoniranja himne na početku ove školske godine. Među okupljenim građanima bili su… »
Učiteljica koja je u školi u Novom Pazaru puštala "bošnjačku himnu" dala izjavu policiji

Učiteljica koja je u školi u Novom Pazaru puštala "bošnjačku himnu" dala izjavu policiji

RTS 05.09.2021
Učiteljica Osnovne škole "Rifat Burdžović Tršo" Adela Melajac Karahmetović dala je u Policijskoj upravi u Novom Pazaru izjavu zbog puštanja "takozvane bošnjačke himne" prvog dana nove školske godine, umesto državne himne Srbije. Kako prenose… »
Učiteljica nije privedena po nalogu prosvetne inspekcije

Učiteljica nije privedena po nalogu prosvetne inspekcije

Danas 05.09.2021
Adela Melajac Karaahmetović, učiteljica OŠ „Rifat Burdžević Tršo“ u Novom Pazaru, nije privedena u policijsku stanicu u tom gradu na osnovu nalaza prosvetne inspekcije, jer izveštaj inspekcije nije još ni sačinjen, saznaje Danas. Prema našim… »
Saslušana učiteljica iz Novog Pazara koja nije pustila đacima himnu Srbije

Saslušana učiteljica iz Novog Pazara koja nije pustila đacima himnu Srbije

Slobodna Evropa 05.09.2021
Učiteljica lokalne osnovne škole "Rifat Burdžović-Tršo" Adela Melajac Karahmetović dala je 5. septembra izjavu policiji u Novom Pazaru, nakon što u toj školi prvog dana školske godine nije emitovana himna Srbije. Prethodno je Ministarstvo… »
Učiteljica iz Novog Pazara dala izjavu povodom intoniranja himne, građani se okupili ispred policije

Učiteljica iz Novog Pazara dala izjavu povodom intoniranja himne, građani se okupili ispred policije

Radio 021 05.09.2021
Više desetina građana okupilo se danas ispred Policijske uprave u Novom Pazaru kako bi dali podršku učiteljici Adeli Karaahmetović Melajac, koja je pozvana na informativni razgovor. Učiteljica, kao i direktor Osnovne škole "Rifat Burdžević… »
Saslušana učiteljica Adela u Novom Pazaru u pratnji supruga i brata izašla iz policije, deci na času pustila bošnjačku…

Saslušana učiteljica Adela u Novom Pazaru u pratnji supruga i brata izašla iz policije, deci na času pustila bošnjačku…

Kurir 05.09.2021
Deci na prvom času 1. septembra umesto državne pustila bošnjačku himnu Ja sin sam tvoj. BEOGRAD - Učiteljica Adela Karaahmetović Melajac jutros je oko 10 časova ušla u policijsku stanicu u Novom Pazaru. Navodno Prema nezvaničnim informacijama… »
VIDEO Puštena učiteljica iz Novog Pazara, intervenisao Ugljanin

VIDEO Puštena učiteljica iz Novog Pazara, intervenisao Ugljanin

Nova 05.09.2021
Učiteljica Osnovne škole "Rifat Burdžović Tršo" Adela Melajac Karahmetović u Novom Pazaru, koja je jutros privedena, puštena je nakon saslušanja u policiji, na insistiranje predsednik Stranke demokratske akcije Sandžaka Sulejmana Ugljanina… »
Učiteljica iz Novog Pazara privedena zbog himne, pa puštena na zahtev Ugljanina

Učiteljica iz Novog Pazara privedena zbog himne, pa puštena na zahtev Ugljanina

N1 Info 05.09.2021
Učiteljica Osnovne škole "Rifat Burdžović Tršo" Adela Melajac Karahmetović u Novom Pazaru privedena je, jer je umesto himne "Bože pravde" u osnovnoj školi gde je zaposlena pustila bošnjačku himnu "Ja sin sam tvoj". Ona je puštena nakon… »
Privedena učiteljica zbog himne, protest ispred policije u Novom Pazaru

Privedena učiteljica zbog himne, protest ispred policije u Novom Pazaru

Nova 05.09.2021
Učiteljica Osnovne škole "Rifat Burdžović Tršo" Adela Melajac Karahmetović u Novom Pazaru, koja je umesto himne "Bože pravde" u školi pustila takozvanu bošnjačku himnu, privedena je danas, saznaje "Nova.rs". Učiteljica je trenutno na razgovoru… »
Novopazarskom školom u kojoj nije puštena himna bavi se i Prosvetna inspekcija

Novopazarskom školom u kojoj nije puštena himna bavi se i Prosvetna inspekcija

Nova 05.09.2021
Himna Srbije "Bože pravde" prvog dana školske godine nije emitovana jedino u Osnovnoj školi "Rifat Burdžović Tršo" u Novom Pazaru. Ovim slučajem bavi se i Prosvetna inspekcija, rečeno je za portal Nova.rs u Ministarstvu prosvete. „Nalaz… »
Ugljanin izveo Adelu Melajac Karaahmetović iz PU Novi Pazar (FOTO/VIDEO/UŽIVO)

Ugljanin izveo Adelu Melajac Karaahmetović iz PU Novi Pazar (FOTO/VIDEO/UŽIVO)

Sandžak haber 05.09.2021
NOVI PAZAR – Učiteljica Adela Melajac Karahmetović puštena je nakon saslušanja u prostorijama Policijske uprave Novi Pazar. Neposredno pre izlaska iz zgrade, u prostorije gde je bila saslušavana ušao je predsednik Stranke demokratske akcije… »
Saslušana učiteljica iz novog pazara: U policiji dala izjavu zašto je đacima pustila bošnjačku pesmu "Ja sin sam tvoj"…

Saslušana učiteljica iz novog pazara: U policiji dala izjavu zašto je đacima pustila bošnjačku pesmu "Ja sin sam tvoj"…

Blic 05.09.2021
Adela Melajac Karahmetović profesorka Osnovne škole "Rifat Burdžović Tršo" u Novom Pazaru, saslušana je u policiji zbog toga što je umesto himne "Bože pravde" u školi pustila takozvanu bošnjačku himnu "Ja sin sam tvoj". Ona je, kako "Blic"… »
Saslušana učiteljica iz novog pazara: Adela Karaahmetović Melajac nije htela da da izjavu za medije (foto)

Saslušana učiteljica iz novog pazara: Adela Karaahmetović Melajac nije htela da da izjavu za medije (foto)

Večernje novosti 05.09.2021
Foto: N.Kočović Nije želela da daje izjave za medije, kratko se zahvalivši okupljenima na podršci koji su joj skandirali "ti si ponos ove čaršije". Foto: N.Kočović Prema nezvaničnim informacijama, izjavu u svojstvu građanina policiji bi trebalo… »

Vesti dana »