Povezane vesti

Ljubavni trougao koji je podelio Srbiju: Sloba je Kiju prevario javno s Lunom, obe zaradile po stan, a evo zbog čega se sad…

Ljubavni trougao koji je podelio Srbiju: Sloba je Kiju prevario javno s Lunom, obe zaradile po stan, a evo zbog čega se sad…

Kurir 05.09.2021
Slobodan Radanović 2017. godine ušao u "Zadrugu 1" kao srećno oženjeni pevač kog je supruga Kristina Kija Kockar u potpunosti podržala, a onda se dogodio šok. Sloba je javno prevario svoju suprugu Kiju sa Lunom Đogani i cela nacija se digla na… »
Njegova prevara je Srbiju podelila u dva tabora: Ljubavnica i zakonita žena se borile pred milionima, a nakon četiri godine…

Njegova prevara je Srbiju podelila u dva tabora: Ljubavnica i zakonita žena se borile pred milionima, a nakon četiri godine…

Blic 05.09.2021
Pobednica "Zadruge 1" Kija Kockar se prisetila svog učešća u rijalitiju, kada ju je tadašnji suprug pevač Slobodan Radanović prevario sa Lunom Đogani. Kija je tada, neplanirano, ušla u "Zadurgu" gde za ljubav svog tadašnjeg supruga borila pred… »
Luna Đogani priznala: „Prva sezona Zadruge mi je UNIŠTILA ŽIVOT!”

Luna Đogani priznala: „Prva sezona Zadruge mi je UNIŠTILA ŽIVOT!”

Svet & Skandal 05.09.2021
Luna Đogani priznala je da joj je „Zadruga 1” uništila život. Prilikom gostovanja u emisiji „Premijera – Vikend specijal” Luna Đogani prisetila se svog učešća u rijaliti programima i priznala zbog čega joj je pobeda u „Zadruzi 2” i… »
Luna je u zadruzi 1 bila u vezi sa Slobom radanovićem! Đoganijeva se sada prisetila tog perioda i poručila: Ništa ne bih…

Luna je u zadruzi 1 bila u vezi sa Slobom radanovićem! Đoganijeva se sada prisetila tog perioda i poručila: Ništa ne bih…

Kurir 05.09.2021
Bivša zadrugarka, pevačica i supruga Marka Miljkovića Luna Đogani prisetila se perioda kada je bila učesnik rijalitija. "Meni je ta pobeda bila bitna. Tada sam ušla da bih svoj život dovela u red, jer sam ga u prvoj sezoni uništila. Moj cilj je… »
Kija Kockar o periodu kada ju je sloba Radanović prevario: Naučila sam tada koliko sam slaba i koliko sam jaka! Ja sve…

Kija Kockar o periodu kada ju je sloba Radanović prevario: Naučila sam tada koliko sam slaba i koliko sam jaka! Ja sve…

Kurir 05.09.2021
Pevačica Kristina Kija Kockar se prisetila Zadruge 1, kada ju je tada prevario Slobodan Radanović sa Lunom Đogani. "2018. sam poobedila i izašla iz rijalitija. Ja sam sve to znala, znala sam da budem strpljiva i da taktiziram. Naučila sam koliko sam… »

Vesti dana »