Povezane vesti

Haos na samom početku! Nema kreveta za sve takmičare, u startu ih čeka lavirint!? Evo kako će izgledati ulazak u zadrugu

Haos na samom početku! Nema kreveta za sve takmičare, u startu ih čeka lavirint!? Evo kako će izgledati ulazak u zadrugu

Mondo 05.09.2021
Nova pravila važiće u Zadruzi 5. Nova pravila važiće u Zadruzi 5. Do početka pete sezone rijalitija Zadruga se sitno broji, a budući učesnici se uveliko pripremaju za veliko veče kada će se zvanično useliti na imanje u Šimanovcima. Željko… »
Biće pakleno! Rijaliti učesnici na samom početku ulaze u Lavirint, a 60 takmičara moraće da se otima oko mesta za…

Biće pakleno! Rijaliti učesnici na samom početku ulaze u Lavirint, a 60 takmičara moraće da se otima oko mesta za…

Kurir 05.09.2021
Željko Mitrović obratio se gledaocima pred početak rijaliti šou programa "Zadruga 5". On je otkrio da će se učesnici ove godine na samom početku pomenutog projekta boriti za svoj krevet u rijalitiju. Mitrović kaže kako će u petu sezonu ući čak… »
O stajlingu dušice Jakovljević pričaju svi! Sva u šljokicama, a zakopčana do grla - duboki šlic privukao posebnu pažnju!

O stajlingu dušice Jakovljević pričaju svi! Sva u šljokicama, a zakopčana do grla - duboki šlic privukao posebnu pažnju!

Mondo 05.09.2021
Dušica Jakovljević spremna za otvaranje Zadruge. Dušica Jakovljević spremna za otvaranje Zadruge. Do početka pete sezone rijalitija Zadruga se vrlo sitno broji, a budući učesnici su spremni za veliko veče kada će se zvanično useliti na velelepno… »
Ostavila dečka, pa polugola došla u rijaliti! Pevačica progovorila o bolnom raskidu - "Rekao je da smo dva sveta!"

Ostavila dečka, pa polugola došla u rijaliti! Pevačica progovorila o bolnom raskidu - "Rekao je da smo dva sveta!"

Mondo 05.09.2021
Marijana Zonjić se oglasila pred ulazak u Zadrugu. Marijana Zonjić se oglasila pred ulazak u Zadrugu. Do početka pete sezone rijalitija Zadruga se sitno broji, a budući učesnici se uveliko pripremaju za veliko veče kada će se zvanično useliti na… »
Reper otkazao večerašnji ulazak u Zadrugu! Nekoliko sati pred početak rijalitija otkrio zdravstveni problem!

Reper otkazao večerašnji ulazak u Zadrugu! Nekoliko sati pred početak rijalitija otkrio zdravstveni problem!

Mondo 05.09.2021
Jedan od učesnika ipak neće ući u Zadrugu. Jedan od učesnika ipak neće ući u Zadrugu. Do početka pete sezone rijalitija Zadruga se sitno broji, a buduću učesnici se uveliko pripremaju za veliko veče kada će se zvanično useliti na imanje u… »
Ovaj reper odustao je od rijalitija: Pogoršalo mu se zdravstveno stanje, pa se obratio svima na mrežama! (foto)

Ovaj reper odustao je od rijalitija: Pogoršalo mu se zdravstveno stanje, pa se obratio svima na mrežama! (foto)

Kurir 05.09.2021
Peta sezona rijalitija uskoro počinje, a preko 50 zadrugara useliće se u Belu kuću. Brojni takmičari ovih dana snimali su profile i išli na lekarske preglede pred ulazak, međutim, nisu svi prošli. Reper Nemanja Prelević Điđi koji je sarađivao… »
Ona je ostavila dečka zbog rijalitija! Oglasila se pred ulazak u Zadrugu 5: Izabrala sam karijeru, on me je razočarao!

Ona je ostavila dečka zbog rijalitija! Oglasila se pred ulazak u Zadrugu 5: Izabrala sam karijeru, on me je razočarao!

Kurir 05.09.2021
Marijana Zonjić otvorila je dušu samo nekoliko sati pred ulazak i istakla je da je dečka Igora Kostića ostavila zbog rijalitija. Na pitanje da li je istina da je zbog rijalitija ostavila dečka, odgovara ovako: - Jesam, moguće je! To je moja jedina… »

Vesti dana »