Povezane vesti
Vučić: Srbija iskreno na evropskom putu, nećemo kvariti odnose s Rusijom i Kinom
N1 Info 06.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je u intervjuu austrijskoj državnoj televiziji ORF da Srbija želi da postane članica Evropske unije, ali da neće zbog toga kvariti odnose sa Rusijom i Kinom. On je, međutim, kako prenosi RTS, dodao da evropski… »
Vučić: Srbija želi da postane članica EU, ali neće zbog toga kvariti odnose sa Rusijom i Kinom
Danas 06.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je u intervjuu austrijskoj državnoj televiziji ORF da Srbija želi da postane članica Evropske unije, ali da neće zbog toga kvariti odnose sa Rusijom i Kinom. On je, međutim, kako prenosi RTS, dodao da evropski… »
Vučić u intervju za austrijsku ORF: "Želimo u EU, nećemo kvariti odnose sa Kinom i Rusijom"
Telegraf 06.09.2021
Upitan za evropski put Srbije, Vučić je rekao da ne zavisi sve od nas. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je u intervjuu austrijskoj državnoj televiziji ORF, da Srbija želi da postane članica EU, ali da neće zbog toga kvariti odnose sa Rusijom i… »
Vučić Za austrijsku televiziju: Srbija želi u EU, ali neće kvariti odnose sa Rusijom i Kinom
Večernje novosti 06.09.2021
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav Upitan za evropski put Srbije, Vučić je rekao da zna da ne zavisi sve od nas. - Na nedavnom sastanku šefova diplomatija konstatovano je da je Srbija napredovala i po pitanju vladavine prava. Za nas je važno da smo… »
Vesti dana »

Putina čeka pakao na Aljasci: Tramp mu sprema "zasedu" zbog Ukrajine
Mondo pre 4 minutajoš 71 povezana

Četrdeset mrtvih u munjevitom napadu Vojska nastavila sa udarima na punktove
Alo pre 10 minutajoš 33 povezane

Novi Sad: Jedan ratni veteran pušten, drugom određena mera kućnog pritvora
Beta pre 4 satijoš 19 povezanih

Veliki šumski požari u Crnoj Gori: Čanj, Bijelo Polje, Podgorica, Nikšić i pomoć Srbije
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 80 povezanih