Povezane vesti

Učiteljica iz Srbije u policiji zbog 'Bože pravde'

Učiteljica iz Srbije u policiji zbog 'Bože pravde'

Slobodna Evropa 06.09.2021
Po kom osnovu i po čijem nalogu je učiteljica jedne osnovne škole u Novom Pazaru završila u policiji - nije poznato. Učiteljica škole "Rifat Burdžović-Tršo" Adela Melajac Karahmetović dala je 5. septembra izjavu policiji, nakon što prvog dana… »
Napeto u Pazaru nakon saslušanja učiteljice, slučaj „himne“ na političkom terenu

Napeto u Pazaru nakon saslušanja učiteljice, slučaj „himne“ na političkom terenu

N1 Info 06.09.2021
Tenzije u Novom Pazaru nastavljene su nakon što je u nedelju na informativnom razgovoru u novopazarskoj policiji bila učiteljica OŠ "Rifat Burdžović Tršo", Adela Melajac. Ona je pozvana da da izjavu zbog puštanja himne sandžačkih Bošnjaka umesto… »
Zukorlić – Učiteljica Adela zaslužuje poštovanje i zaštitu daleko od stranačkog profiterstva

Zukorlić – Učiteljica Adela zaslužuje poštovanje i zaštitu daleko od stranačkog profiterstva

Sandžak press 06.09.2021
Predsjednik Stranke pravde i pomirenja akademik Muamer Zukorlić putem društvene mreže Facebook pružio je podršku učiteljici Adeli Melajac Karaahmetović. – Učiteljica Adela zaslužuje puno poštovanje i zaštitu daleko od sitnog… »
N1 Studio Live (6.9.2021)

N1 Studio Live (6.9.2021)

N1 Info 06.09.2021
Posledice nemira na Cetinju i danas su teme broj jedan. Kome jučerašnje slike politički odgovaraju i kakva je uloga bivšeg prvog čoveka crnogorske policije koji je sada iza resetaka, proveravamo u Podgorici. U Srbiji je otvoreno pitanje poštovanja… »
Imamović: Himna ‘Ja sin sam tvoj’ deo odobrenog školskog programa

Imamović: Himna ‘Ja sin sam tvoj’ deo odobrenog školskog programa

N1 Info 06.09.2021
Poslanik SDA Sandžaka Enis Imamović izjavio je da je himna 'Ja sin sam tvoj', zbog čijeg je puštanja učiteljica novopazarske Osnovne škole "Rifat Burdžović Tršo" Adela Melajac Karahmetović saslušana u nedelju u policiji, deo obrazovnog programa… »
SDA i SPP o puštanju "bošnjačke himne" u školi u Novom Pazaru

SDA i SPP o puštanju "bošnjačke himne" u školi u Novom Pazaru

RTS 06.09.2021
Nakon saslušanja Adele Melajac Karaahmetović, učiteljice iz Novog Pazara za koju se tvrdi da je 1. septembra umesto državne himne u školi pustila "bošnjačku himnu", i danas se oglasila Stranka demokratske akcije Sulejmana Ugljanina. Iako se slažu… »
Istraga zbog skandala u Novom Pazaru: Policija saslušala učiteljicu iz Novog Pazara zbog himne, moguć čak i zatvor!

Istraga zbog skandala u Novom Pazaru: Policija saslušala učiteljicu iz Novog Pazara zbog himne, moguć čak i zatvor!

Kurir 06.09.2021
Adela Melajac Karahmetović, učiteljica OŠ "Rifat Burdžović Tršo" u Novom Pazaru, koja je 1. septembra umesto himne "Bože pravde" u školi pustila takozvanu bošnjačku himnu, saslušana je juče pre podne u Policijskoj upravi Novi Pazar. Ona je… »
Ugljanin izveo učiteljicu iz policijske zgrade

Ugljanin izveo učiteljicu iz policijske zgrade

Danas 05.09.2021
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Novom Pazaru, juče su na informativnom razgovoru u novopazarskoj policiji bili učiteljica OŠ „Rifat Burdžović Tršo“ i direktor te škole, Adela Karaahmetović Melajac i Nusret Zuković. Oni su pozvani da… »

Vesti dana »