Povezane vesti
Ovo su sestre-heroji iz Kragujevca koje su spasile bebu i deda Žiku na moru!
U centar 06.09.2021
Medicinske setre iz Kragujevca zaposlene u Kliničkom centru, Tijana Todorović i Sanja Guberinić Luković, nisu ni sanjale da će i u danima odmora dok su bile na sindikalnom letovanju u Čanju u Crnoj Gori, zajedno sa svojim kolegama koji rade u… »
Drama na plaži u Čanju: Čovek se davio, beba se gušila u pesku - za 15 minuta radnici KC Kragujevac spasili oboje!
Srbija danas 06.09.2021
Drama se odvijala u Čanju. O podvigu zaposlenih u kragujevačkom Kliničkom centru, koji su na plaži u Čanju u roku od 15 minuta spasili čoveka koji se davio u vodi a potom bebu koja se gušila od peska, čula je cela Srbija. Na prepunoj Gradskoj plaži u… »
Vesti dana »

(Mapa) RHMZ popalio sve alarme! Za vikenda stižu ekstremne vrućine: Beograd čeka pakao, evo koje oblasti su još na udaru toplotnog talasa
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

„Dodik oslabljen, ucenjuje narod“: Zašto je predsednik RS najavio referendum o sebi nakon što mu je oduzet mandat?
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

"Fudbal je pokazao surovu stranu" Blagojević o propuštenim prilikama, Đurđeviću, pa poslao jasnu poruku
Kurir pre 1 satjoš 4 povezane

Cvejić (SRCE): Priznanje krivice kosovskom tužilaštvu – dokaz da Vučićeva politka puca po šavovima
Danas pre 5 satijoš 1 povezana