Povezane vesti

Kostreš: Žao mi je što Dačić nije lustriran

Kostreš: Žao mi je što Dačić nije lustriran

Danas 06.09.2021
Meni je žao sto posle petog oktobra partneri Lige socijaldemokrata iz tadašnjeg DOS-a, a prvenstveno Demokratske stranke, nisu prihvatli naš zahtev za lustraciju pripadnika nacionalsocijalističkog režima Slobodana Miloševića, komentariše za Danas… »
Dačić o incidentima na Cetinju: Reč je o plašenju naroda Crne Gore

Dačić o incidentima na Cetinju: Reč je o plašenju naroda Crne Gore

Nova 06.09.2021
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić izjavio je danas o incidentima povodom ustoličenja mitropolita crnogorsko-primorskog Joanikija na Cetinju da je reč o "plašenju crnogorskom naroda i građana Crne Gore nekom remetilačkom ulogom Srbije". „U… »
Dačić: Čanak išao da podstiče sukobe, trebalo mu je zabraniti ulazak u Crnu Goru

Dačić: Čanak išao da podstiče sukobe, trebalo mu je zabraniti ulazak u Crnu Goru

N1 Info 06.09.2021
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić optužio je lidera Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenada Čanka da je otišao na Cetinje u vreme ustoličenja mitropolita crnogorsko-primorskog Joanikija "s namerom da podstiče sukobe i nasilje prema… »
Dačić: Čanak dobio pare da na Cetinju podstiče nasilje prema SPC

Dačić: Čanak dobio pare da na Cetinju podstiče nasilje prema SPC

Danas 06.09.2021
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić optužio je danas lidera Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenada Čanka da je otišao na Cetinje u vreme ustoličenja mitropolita crnogorsko-primorskog Joanikija „s namerom da podstiče sukobe i nasilje… »

Vesti dana »