Povezane vesti

Da li je mitropolit nosio pancir tokom ustoličenja? Nasmejao se, pa svima odao tajnu

Da li je mitropolit nosio pancir tokom ustoličenja? Nasmejao se, pa svima odao tajnu

Srbija danas 06.09.2021
Mitropolit Joanikije, čije je ustoličenje juče u manastiru na Cetinju pratio pravi haos, rekao je nije tačno da je na ovoj ceremoniji nosio pancir. Reporteri su ga danas zatekli nasmejanog i dobro raspoloženog u Cetinjskom manastiru. - Lažu da sam… »
Lažu da sam ustoličen sa pancirom: Mitropolit Joanikije u dobrom raspoloženju, u manastiru mirno, ne očekuju se neredi

Lažu da sam ustoličen sa pancirom: Mitropolit Joanikije u dobrom raspoloženju, u manastiru mirno, ne očekuju se neredi

Mondo 06.09.2021
Mitropolit crnogorsko-primorski Joanikije poručio je da se juče nije ustoličio sa pancirom. Mitropolit crnogorsko-primorski Joanikije poručio je da se juče nije ustoličio sa pancirom. "Lažu da sam se sa pancirom ustoličavao", rekao je kroz smeh… »
Joanikije: Lažu da sam se sa pancirom ustoličavao

Joanikije: Lažu da sam se sa pancirom ustoličavao

Nova 06.09.2021
Novoustoličeni mitropolit crnogorsko-primorski Joanikije negirao je za "Novosti" da je na tron u cetinjskom manastiru postavljen obučen u pancir. Kako navode „Novosti“, nasmejan i dobro raspoložen, mitropolit je primao skromne poklone od monaštva… »

Vesti dana »