Povezane vesti

(Video) Zvezda filmova za odrasle ušla u zadrugu: Filip Car hteo da ga bije pred ulazak u rijaliti, a evo šta kaže o…

(Video) Zvezda filmova za odrasle ušla u zadrugu: Filip Car hteo da ga bije pred ulazak u rijaliti, a evo šta kaže o…

Blic 06.09.2021
Sandi Kojić sinoć je ušao u rijaliti "Zadruga 5", a malo pred ulazak žestoko se sukobio sa Filipom Carom, kom su zasmetali njegovi komentari, pa je hteo da se obračuna sa njim. Sandi je snimao filmove za odrasle, a evo šta sad kaže o njima: - Dosta… »
(Video) Filip Car se umalo nije pobio sa novim zadrugarom: Žestok sukob tokom ulaska u rijaliti! "Maja mi nije devojka"

(Video) Filip Car se umalo nije pobio sa novim zadrugarom: Žestok sukob tokom ulaska u rijaliti! "Maja mi nije devojka"

Blic 06.09.2021
Filip Car ušao je sinoć u rijaliti "Zadruga 5", a tom prilikom žestoko se sukobio sa novim zadrugarom. On se, naime, pred svima posvađao sa Sandijem Kojićem, koji inače snima filmove za odrasle. - Hoćeš malo reklame preko moje grbače, je li? Što… »
(Video) Stanija sa kučetom na ulasku u zadrugu: Ne ispušta ga iz ruku, a evo da li je dečko Marko došao da je isprati

(Video) Stanija sa kučetom na ulasku u zadrugu: Ne ispušta ga iz ruku, a evo da li je dečko Marko došao da je isprati

Blic 06.09.2021
Stanija Dobrojević ušla je sinoć u rijaliti "Zadruga 5", a pojavila se u provokativnom izdanju. Istakla je grudi i stomak, dok iz ruku nije ispuštala kucu, kućnog ljubimca, za kog je i te kako vezana. Dečko Marko Marković, sa kojim je u vezi od… »

Vesti dana »