Povezane vesti

Dačić pita: A gde je tada bio Čanak?

Dačić pita: A gde je tada bio Čanak?

Vesti online 06.09.2021
Predsednik Skupštine Ivica Dačić zapitao je gde je lider LSV Nenad Čanak bio tokom proteklih nekoliko dana. – Svako je pokazao svoje pravo lice. Mislim da je SPC, odnosno Mitropolija, postupila onako kako postupa više stotina godina. Ja sam kao… »
Ivica Dačić o haosu na Cetinju: Ovo je sramota! Čanak dobija pare da podstiče nemire u Crnoj Gori! Đukanović je…

Ivica Dačić o haosu na Cetinju: Ovo je sramota! Čanak dobija pare da podstiče nemire u Crnoj Gori! Đukanović je…

Pravda 06.09.2021
Najvažniji događaj u Crnoj Gori poslednjih dana bilo je ustoličenje mitropolita Joanikija u Manastiru Svetog Petra Cetinjskog koje je obavljeno u nedelju. Iako je ustoličenje duhovni čin, nezaobilazne su bile političke tenzije, a situaciju su mnogi… »
Gost "Usijanja dana" Ivica Dačić: Da li je u Crnoj Gori izvršen državni udar? Kakva je politička sudbina Mila…

Gost "Usijanja dana" Ivica Dačić: Da li je u Crnoj Gori izvršen državni udar? Kakva je politička sudbina Mila…

Kurir 06.09.2021
Najvažniji događaj u Crnoj Gori poslednjih dana bilo je ustoličenje mitropolita Joanikija u Manastiru Svetog Petra Cetinjskog, koje je obavljeno u nedelju. Iako je ustoličenje duhovni čin, nezaobilazne su bile političke tenzije, a situaciju su mnogi… »

Vesti dana »