Povezane vesti

Đoković o misterioznoj frizerki i maminoj reakciji: Novak se setio prvog grend slem meča, a onda izjavom Amerikance naterao…

Đoković o misterioznoj frizerki i maminoj reakciji: Novak se setio prvog grend slem meča, a onda izjavom Amerikance naterao…

Večernje novosti 07.09.2021
Foto: Printskrin - Sećam se jedno od najdivnijih trenutaka na Australijan openu kada sam se kvalifikovao i igrao protiv Safina na centralnom terenu je da sam se ošišao ranije tog dana. Zatim me je predivna frizerka pitala „Da li želiš da uradiš… »
"Pitala me je da li želim nešto specijalno te večeri" Novak Đoković se u Njujorku prisetio anegdote sa frizerkom koja je…

"Pitala me je da li želim nešto specijalno te večeri" Novak Đoković se u Njujorku prisetio anegdote sa frizerkom koja je…

Sportal blic 07.09.2021
se nakon pobede nad u osmini finala podsetio početaka karijere i dobro nasmejao čitavu planetu. - Sećam se jedno od najdivnijih trenutaka na kada sam se kvalifikovao i igrao protiv Safina na centralnom terenu je da sam se ošišao ranije tog dana… »
Đoković sve nasmejao pričom o frizerki i neprijatnom razgovoru sa majkom VIDEO

Đoković sve nasmejao pričom o frizerki i neprijatnom razgovoru sa majkom VIDEO

Nova 07.09.2021
Novak Đoković se nakon pobede nad Džensonom Bruksbijem u osmini finala US Opena podsetio početaka karijere i dobro nasmejao čitavu planetu. „Sećam se jedno od najdivnijih trenutaka na Australijan openu kada sam se kvalifikovao i igrao protiv… »

Vesti dana »

Danas sunčano, ali stiže preokret

Danas sunčano, ali stiže preokret

B92 pre 7 minutajoš 9 povezanih
Pomozimo Danijeli da se izleči!

Pomozimo Danijeli da se izleči!

Infozija pre 1 satjoš 1 povezana
Promovisani doktori nauka na Univerzitetu u Kragujevcu

Promovisani doktori nauka na Univerzitetu u Kragujevcu

Ritam grada Kg pre 1 satjoš 1 povezana
GTO: Uspešna promocija Kragujevca na Arsenalu!

GTO: Uspešna promocija Kragujevca na Arsenalu!

Ritam grada Kg pre 1 satjoš 1 povezana