Povezane vesti

Osećam se kao Srbin! Bojsi u emisiji uživo govorio o srpskom državljanstvu - "Učio sam i istoriju vaše zemlje!"

Osećam se kao Srbin! Bojsi u emisiji uživo govorio o srpskom državljanstvu - "Učio sam i istoriju vaše zemlje!"

Mondo 07.09.2021
Čveni Bojsi iz "Mućki" otkrio sve o zahtevu za srpsko državljanstvo. Čveni Bojsi iz "Mućki" otkrio sve o zahtevu za srpsko državljanstvo. Nedavno je u domaćim medijima odjeknula vest da će slavni glumac i veliki poštovalac naše zemlje Džon… »
Bojsi otkrio zašto je tražio srpsko državljanstvo

Bojsi otkrio zašto je tražio srpsko državljanstvo

Nova 07.09.2021
Britanski glumac Džon Čalis, poznatiji kao Bojsi iz popularne serije Mućke, nedavno je podneo zahtev za srpsko državljanstvo. U razgovoru za TV Prva, Čalis kaže da provodi vreme u želji da se vrati u Srbiju i sazna više. „Otkrio sam da imamo… »
Bojsi iz "Mućki" u jutarnjem programu: "Osećam povezanost sa vašim narodom": Glumac otkrio kako je postao Srbin

Bojsi iz "Mućki" u jutarnjem programu: "Osećam povezanost sa vašim narodom": Glumac otkrio kako je postao Srbin

Blic 07.09.2021
Glumac Džon Čalis, čuveni Bojsi iz "Mućki", boravio je nedavno u Srbiji, a sada se uključio u Jutarnji program na televiziji "Prva". Bojsi je otkrio i zašto se odlučio za srpsko državljanstvo. - Upoznao sam narod i istoriju Srbije, jedva čekam da… »

Vesti dana »