Povezane vesti

Jelena Đoković pokazala neviđen snimak sa Noletom iz kuhinje (VIDEO)

Jelena Đoković pokazala neviđen snimak sa Noletom iz kuhinje (VIDEO)

Nova 07.09.2021
Jelena Đoković verno čuva privatnost njenu i Novakovu, ali ovog puta je podelila zanimljivi snimak iz kuhinje. Naime, na snimku se vidi Novak Đoković kako u kuhinji pere sudove. U opisu posta piše: Njegova treća smena, nakon treninga i meditacija… »
(Video) Novak Đoković pere sudove: Jelena objavila snimak iz njihovog doma: "Ovako on meditira nakon meča"

(Video) Novak Đoković pere sudove: Jelena objavila snimak iz njihovog doma: "Ovako on meditira nakon meča"

Blic 07.09.2021
Jelena Đoković objavila je snimak svog supruga - najboljeg tenisera sveta, Novaka Đokovića dok pere sudove i objavom oduševila. - Novakova treća smena. Ovako Novak meditira nakon svog meča na US openu. On je moj MVP u kuhinji - našalila se Jelena… »
(Video) Legendarni teniser pričao o Novaku, a Jelena reagovala: - "čula sam te!" Svi pričaju o ovih 10 sekundi sa…

(Video) Legendarni teniser pričao o Novaku, a Jelena reagovala: - "čula sam te!" Svi pričaju o ovih 10 sekundi sa…

Blic 07.09.2021
Novak Đoković nastavio je pohod ka istorijskoj 21. tituli grend slem šampiona pobedom nad Džensonom Bruksbijem, u osmini finala US Opena, a na tom meču ga je sa tribina pratila i supruga Jelena Đoković koja je nedavno stigla u Njujork. Tokom meča… »
Đoković dominirao, a svi pričaju o ovih 10 sekundi: Legenda pominjala Novaka, Jelena reagovala - čula sam te! (video)

Đoković dominirao, a svi pričaju o ovih 10 sekundi: Legenda pominjala Novaka, Jelena reagovala - čula sam te! (video)

Mondo 07.09.2021
Sjajan detalj sa meča Novaka i Džensona Bruksbija. Sjajan detalj sa meča Novaka i Džensona Bruksbija. Novak Đoković je nastavio svoj pohod ka istorijskoj 21. titulu grend slem šampiona pobedom nad domaćim takmičarom Džensonom Bruksbijem. Na tom… »

Vesti dana »