Povezane vesti
Veran Matić: U utorak sastanak o nacrtu zakona o javnom informisanju i medijima
Danas 07.09.2021
Predlog novog Zakona o javnom informisanju i medijima mora biti u skladu sa usvojenom Medijskom strategijom i oko toga „nema kompromisa“, navodi se u odgovoru predsednice Vlade Ane Brnabić medijskim udruženjima koja su izrazila zabrinutost dosadašnjim… »
Veran Matić: U utorak sastanak o nacrtu zakona o javnom informisanju i medijima
Nova 07.09.2021
Predlog novog Zakona o javnom informisanju i medijima mora biti u skladu sa usvojenom Medijskom strategijom i oko toga "nema kompromisa", navodi se u odgovoru predsednice Vlade Ane Brnabić medijskim udruženjima koja su izrazila zabrinutost dosadašnjim… »
Medijska udruženja zabrinuta zbog aktivnosti Radne grupe za izmenu medijskih zakona
Danas 07.09.2021
Medijska udruženja i asocijacije saopštili su danas da su se Vladi Srbije i Ministarstvu kulture i informisanja obratili dopisima u kojima su izrazili zabrinutost dosadašnjim radom Radne grupe za izradu radne verzije Nacrta zakona o izmenama i dopunama… »
Vesti dana »
U Srbiji počelo prijavljivanje nelegalnih objekata po novom zakonu
Beta pre 35 minutajoš 46 povezanih
Ukoliko se ne pronađenje rešenje za NIS, imamo samo jednu opciju! Savetnik potpredsednika Vlade otkriva: U budžetu ostavljen novac za ovu soluciju!
Kurir pre 0 minutajoš 22 povezane
Jokić ruši tuđe, Dončić njegove rekorde: Luka predvodio Lejkerse do nove pobede, pa prestigao Nikolu u jednoj stvari!
Hot sport pre 1 satjoš 32 povezane




