Povezane vesti

Srbija dobija novog selektora – Pešić ponovo vodi Orlove?

Srbija dobija novog selektora – Pešić ponovo vodi Orlove?

Nedeljnik 07.09.2021
Foto: Profimedia Svetislav Pešić će biti novi selektor košarkaške reprezentacije Srbije, objavili su danas mediji. Stvar, međutim, još nije gotova. Kako je objavio Mozzart Sport, da bi se to ostvarilo potrebno je da se dogovore određeni detalji… »
Pešić za “Vesti”: Neću zameniti Kokoškova! Nemaju si drugu rabotu!

Pešić za “Vesti”: Neću zameniti Kokoškova! Nemaju si drugu rabotu!

Vesti online 07.09.2021
U svim beogradskim medijima se kao eksluzivno pojavila vest da će Svetislav Pešić do polovine septembra potpisati trogodišnji ugovor sa Košarkaškim savezom Srbije, tačnije do završetka Olimpijskih igara u Parizu 2024. i ponovo postati selektor… »
Kari Pešić sad ne može da se odbrani od novinara, setio se Čovićevog slogana!

Kari Pešić sad ne može da se odbrani od novinara, setio se Čovićevog slogana!

Sportske.net 07.09.2021
Košarkaška tema dana u Srbiji jeste nezvanična najava promene selektora našeg nacionalnog tima i navodni povratak Svetislava Pešića na mesto uspeha. I dok mnogi to već doživljavaju kao gotovu stvar, proslavljeni stručnjak pokušava da ''spusti… »
Pešić ponovo na klupi reprezentacije? Kari se oglasio povodom preuzimanja Srbije - Evo me u Marbelji...

Pešić ponovo na klupi reprezentacije? Kari se oglasio povodom preuzimanja Srbije - Evo me u Marbelji...

Mondo 07.09.2021
Svetislav Pešić je imao šta da kaže povodom novih informacija. Svetislav Pešić je imao šta da kaže povodom novih informacija Od momenta kada je Srbija u Beogradu izgubila od Italije u finalu kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre su se… »
Pešić o preuzimanju reprezentacije: „Ja sam na odmoru, nemam pojma ko pušta te priče“!

Pešić o preuzimanju reprezentacije: „Ja sam na odmoru, nemam pojma ko pušta te priče“!

Hot sport 07.09.2021
Pravo iznenađenje izazvala je današnja informacija da će Svetislav Pešić preuzeti reprezentaciju Srbije. Proslavljeni trener je poslednji angažman imao u Barseloni, a imao je velike uspehe sa reprezentacijom Jugoslavije kada je osvojio zlatnu… »
Pešić selektor Srbije, ali pod određenim uslovima

Pešić selektor Srbije, ali pod određenim uslovima

Mozzart sport 07.09.2021
Igor Kokoškov više neće biti na klupi Orlova. Debakl u kvalifikacijama za Olimpijske igre praktično su stavile tačku na mandat Igora Kokoškova na klupi Srbije. Ime njegovog potencijalnog naslednika svima je dobro poznato još od momenta kada je… »
Sport klub: Svetislav Pešić novi selektor košarkaške reprezentacije Srbije

Sport klub: Svetislav Pešić novi selektor košarkaške reprezentacije Srbije

Danas 07.09.2021
Svetislav Pešić će biti novi selektor košarkaške reprezentacije Srbije, saznaje Sport Klub. Srbija se nije plasirala na Olimpijske igre u Tokiju, a nakon finala kvalifikacionog turnira u Beogradu i poraza od Italije, već se spekulisalo o odlasku… »
Srbija dobija novog selektora – Pešić ponovo vodi Orlove

Srbija dobija novog selektora – Pešić ponovo vodi Orlove

Sport klub 07.09.2021
Svetislav Pešić će biti novi selektor košarkaške reprezentacije Srbije, saznaje Sport Klub. Srbija se nije plasirala na Olimpijske igre u Tokiju, a nakon finala kvalifikacionog turnira u Beogradu i poraza od Italije, već se spekulisalo o odlasku… »
Orlovi imaju novog selektora: Svetislav Pešić ponovo vodi Srbiju

Orlovi imaju novog selektora: Svetislav Pešić ponovo vodi Srbiju

N1 Info 07.09.2021
Svetislav Pešić će biti novi selektor košarkaške reprezentacije Srbije, saznaje Sport Klub. Srbija se nije plasirala na Olimpijske igre u Tokiju, a nakon finala kvalifikacionog turnira u Beogradu i poraza od Italije, već se spekulisalo o odlasku… »
Pešić o vesti da je novi selektor: „Nemaju si drugu rabotu…“

Pešić o vesti da je novi selektor: „Nemaju si drugu rabotu…“

Nova 07.09.2021
Jedan od najtrofejnih košarkaških trenera u istoriji Svetislav Pešić glavni je kandidat da nasledi Igora Kokoškova na mestu selektora Srbije, preneli su danas beogradski mediji. Na pitanje da prokomentariše to što ga mediji drugi put za dva meseca… »
Pešić zagonetan o mestu selektora: "Nemaju si drugu rabotu..."

Pešić zagonetan o mestu selektora: "Nemaju si drugu rabotu..."

Sportal blic 07.09.2021
Jedan od najtrofejnih košarkaških trenera u istoriji Svetislav Pešić glavni je kandidat da nasledi Igora Kokoškova na mestu selektora Srbije. Na pitanje Tanjuga da prokomentariše to što ga mediji drugi put za dva meseca promovišu za novog… »

Vesti dana »