Povezane vesti

Grandiozan lažov! Popović nastavlja da obmanjuje javnost, i dalje tvrdi da zvezde u žiriju rade besplatno!

Grandiozan lažov! Popović nastavlja da obmanjuje javnost, i dalje tvrdi da zvezde u žiriju rade besplatno!

Kurir 07.09.2021
Saša Popović nastavlja da obmanjuje javnost i da bez pardona ponižava članove žirija u "Zvezdama Granda" Mariju Šerifović, Dragana Stojkovića, Snežanu Đurišić, Anu Bekutu, Đorđa Davida, Aleksandra Milića Milija, Viki Miljković, pa i… »
Spremna za strašni žiri! Ceca stigla na snimanje zg! Utegla se, sva u cirkonima, dekolte u prvom planu! Ima da gori…

Spremna za strašni žiri! Ceca stigla na snimanje zg! Utegla se, sva u cirkonima, dekolte u prvom planu! Ima da gori…

Kurir 07.09.2021
Svetlana Ceca Ražnatović stigla je na snimanje muzičkog takmičenja "Zvezde Granda". Muzička zvezda je u studio na Košutnjak stigla pola sata pre početka snimanja. Bila je odlično raspoložena i odmah je porazgovarala sa okupljenim novinarima… »
Ceca stigla na prvo snimanje "zvezda Granda": Ogroman dekolte, providan sako, blista kao svetska zvezda (video)

Ceca stigla na prvo snimanje "zvezda Granda": Ogroman dekolte, providan sako, blista kao svetska zvezda (video)

Blic 07.09.2021
Snimanje nove sezone "Zvezda Granda" počinje danas, a najveću pažnju u studiju "Granda" izazvala je nova članica žirija - folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović. Ceca Ražnatović je, na oduševljenje mnogih, pojačanje popularnog muzičkog… »
Drhtim cela, imam tremu! Ceca o žiriju u zg i odnosu sa kolegama: Biće sukoba mišljenja! A evo da li ju je Anastasija…

Drhtim cela, imam tremu! Ceca o žiriju u zg i odnosu sa kolegama: Biće sukoba mišljenja! A evo da li ju je Anastasija…

Kurir 07.09.2021
Svetlana Ceca Ražnatović stigla je na snimanje muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", a kada su je novinari upitali kako se oseća pred sam početak snimanja "Zvezda Granda" ona kroz šalu rekla: "Drhtim cela, imam tremu", a onda je otkrila kako će se… »
Marija Šerifović najavila svoj odlazak iz zvezda Granda, a mili progovorio o ceci: Ne znam kako će se ona snaći u ovom…

Marija Šerifović najavila svoj odlazak iz zvezda Granda, a mili progovorio o ceci: Ne znam kako će se ona snaći u ovom…

Kurir 07.09.2021
Alekandar Milić među prvima je došao na snimanje Zvezda Granda. U razgovoru za Kurir otkrio je u kakvom je odnosu sa Svetlanom Cecom Ražnatović, a Marija Šerifović je otkrila da je ovo njena poslednja sezona u Zvezdama Granda. - Nisam spvao cele… »
Biće to žestok okršaj kuma u zg: Viki Miljković otkrila da li će se svađati sa Cecom, pa spomenula karleušu! Evo da li…

Biće to žestok okršaj kuma u zg: Viki Miljković otkrila da li će se svađati sa Cecom, pa spomenula karleušu! Evo da li…

Kurir 07.09.2021
Viki Miljković u žiriju Zvezda Granda obećala je da će se sukobiti sa Svetlanom Cecom Ražnatović, koja je inače njena kuma. "Sa kumom i u privatnom životu dolazim do sukoba mišljenja, tako da ćemo to preneti i ovde. Dubljih konflikta ne može da… »
Pogledajte novu scenografiju Zvezda Granda (FOTO)

Pogledajte novu scenografiju Zvezda Granda (FOTO)

Nova 07.09.2021
Danas je zvanično započeto snimanje nove sezone muzičkog šou programa "Zvezde Granda". Nova sezona premijerno će biti emitovana 18. septembra ove godine. Publika će imati prilike da vidi dobro poznata lica među kojima su Saša Popović, Snežana… »
(Uživo) Počinje snimanje nove sezone "Zvezda Granda": Popović: "Svi članovi žirija su hteli da ostanu pored Cece"

(Uživo) Počinje snimanje nove sezone "Zvezda Granda": Popović: "Svi članovi žirija su hteli da ostanu pored Cece"

Blic 07.09.2021
Snimanje nove sezone "Zvezda Granda" počinje danas, a Saša Popović kaže da očekuje uzbudljivu sezonu, tim pre što kao pojačanje u žiri stiže Ceca Ražnatović. Popović se osvrnuo na članove žirija, te naveo da su svi želeli da ostanu u… »
Mili: Voleo bih da pored Cece u Zvezdama Granda vidim Draganu Mirković i Brenu

Mili: Voleo bih da pored Cece u Zvezdama Granda vidim Draganu Mirković i Brenu

Nova 07.09.2021
Danas počinje snimanje nove sezone najpopularnijeg muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", a ovim povodom je ispred velelepnog studija na Košutnjaku direktor produkcije Aleksandar Milić Mili prokomentarisao promene u šouu. „Ja mislim da će nova… »
(Uživo) "Drhtim cela, imam tremu": Ceca o žiriju u "Zvezdama Granda" i odnosu sa kolegama: Evo kako je Anastasija reagovala

(Uživo) "Drhtim cela, imam tremu": Ceca o žiriju u "Zvezdama Granda" i odnosu sa kolegama: Evo kako je Anastasija reagovala

Blic 07.09.2021
Snimanje nove sezone “Zvezda Granda” počinje danas, a učesnike i gledaoce na samom startu očekuje jedno veliko iznenađenje – nova članica žirija biće Svetlana Ceca Ražnatović. Ceca se na snimanju muzičkog takmičenja pojavila u modernoj i… »
Saša Popović: Ovo je moja poslednja godina u „Zvezdama Granda“

Saša Popović: Ovo je moja poslednja godina u „Zvezdama Granda“

Nova 07.09.2021
Čelnik muzičkog projekta "Zvezde Granda", Saša Popović, neposredno pred početak snimanja nove sezone takmičenja ističe da očekuje jednako dobar uspeh kao i prethodnih 17-18 godina, koliko ovaj projekat traje. „Pred svaku sezonu imamo neku frku… »

Vesti dana »