Povezane vesti

“Nema Rodžera i Rafe, sad su tu Novak i ostali”: Vilander naveo razloge zbog kojih je ovaj US open bolji od prethodnog

“Nema Rodžera i Rafe, sad su tu Novak i ostali”: Vilander naveo razloge zbog kojih je ovaj US open bolji od prethodnog

Vesti online 07.09.2021
Teniski stručnjak Eurosporta i sedmostruki grend slem šampion Mats Vilander izneo je analizu u kojoj je naveo nekoliko razloga zbog kojih je ovogodišnji US open bolji od prethodnog. On je kao jednu od prednosti naveo navijače na tribinama. – Mislim… »
Vilander: Ne pričamo više o Rodžeru i Rafi, Novak ostao uz nove nade

Vilander: Ne pričamo više o Rodžeru i Rafi, Novak ostao uz nove nade

Nova 07.09.2021
Teniski stručnjak Eurosporta i sedmostruki grend slem šampion, Mats Vilander, ističe niz razloga zašto je ovaj US Open sjajan. „Mislim da je publika svima dala injekciju energije. Adrenalin teče više nego inače, mislim da su fanovi uzbuđeni da… »
"Nema Nadala i Federera, pa smo svi okrenuti Đokoviću": Vilander govorio o Ju-Es openu i šansama mladih

"Nema Nadala i Federera, pa smo svi okrenuti Đokoviću": Vilander govorio o Ju-Es openu i šansama mladih

Večernje novosti 07.09.2021
FOTO: Tanjug Rodžer Federer i Rafael Nadal propustili su učešće na poslednjem grend slemu u sezoni, ali tu je Novak Đoković koji želi da ispiše istoriju "belog sporta". - Publika svima daje energiju, adrenalin pluta više nego obično i zbog toga… »
Bolje je bez rafe i Rodžera: Novakov kritičar srećan što nema legendi - jedva čeka da ih ne gleda na terenu!

Bolje je bez rafe i Rodžera: Novakov kritičar srećan što nema legendi - jedva čeka da ih ne gleda na terenu!

Mondo 07.09.2021
Mats Vilander se raduje što ne igraju Nadal i Federer, spominjao je i Đokovića. Mats Vilander se raduje što ne igraju Nadal i Federer, spominjao je i Đokovića Nastavlja Novak Đoković put ka istoriji. Prošao je u četvrtfinale US opena. Uz dosta… »

Vesti dana »