Povezane vesti

"On će kući, a moje sestre nema" Održano suđenje za nesreću u kojoj je stradala Jovana (25) - Mladen će se braniti iz…

"On će kući, a moje sestre nema" Održano suđenje za nesreću u kojoj je stradala Jovana (25) - Mladen će se braniti iz…

Večernje novosti 07.09.2021
Foto privatna arhiva Gigiću je zamenjen način izdržavanja pritvora, pa će umesto iz zatvorske jedinice na suđenje ubuduće dolaziti iz stana, gde će boraviti sa nanogvicom. Zamenica Višeg javnog tužioca Tatjana Stevanović nije se protivila… »
"Ovo je skandal! Moja sestra je mrtva, a on uživa" Vapaj brata poginule Jovane posle odluke suda. Gigić vozio pijan i prošao…

"Ovo je skandal! Moja sestra je mrtva, a on uživa" Vapaj brata poginule Jovane posle odluke suda. Gigić vozio pijan i prošao…

Blic 07.09.2021
Odlukom Višeg suda, Mladenu Gigiću (20), koji je optužen da je 21. novembra vozeći pod dejstvom alkohola prošao na crveno svetlo i izazvao težak udes u kojem je nastradala Jovana Petković (25) iz Žitorađa kod Vladičinog Hana, danas je pritvor je… »
On će kući, a moje sestre nema: Brat Jovane (25) koja je poginula u NIšu očajan, vozač koji je udario u kućnom pritvoru

On će kući, a moje sestre nema: Brat Jovane (25) koja je poginula u NIšu očajan, vozač koji je udario u kućnom pritvoru

Mondo 07.09.2021
Jovana Petković iz Žitorađe zadobila je teške telesne povrede od kojih je nakon 10 dana prmeinula. Jovana Petković iz Žitorađe zadobila je teške telesne povrede od kojih je nakon 10 dana prmeinula. U Nišu je održano suđenje Mladenu Gigiću (20)… »
On će kući, a moje sestre nema: Brat pokojne Jovane očajan, optuženi vozač ide kući s nanogicom (kurir TV)

On će kući, a moje sestre nema: Brat pokojne Jovane očajan, optuženi vozač ide kući s nanogicom (kurir TV)

Kurir 07.09.2021
Mladen Gigić (20) koji je 21. novembra prošle godine oko 00.30 sati usmrtio arhitekticu Jovanu Petković (25) iz sela Žitorađa kod Vladičinog Hana, na raskrsnici na niškom Bulevaru Nemanjića, pušten je danas posle 10 meseci pritvora da kraj… »
Nemamo pravo na žalbu: Advokat nakon puštanja u kućni pritvor okrivljenog za izazivanje nesreće u kojoj je stradala Jovana…

Nemamo pravo na žalbu: Advokat nakon puštanja u kućni pritvor okrivljenog za izazivanje nesreće u kojoj je stradala Jovana…

Večernje novosti 07.09.2021
Foto: Novosti Živadin Bogdanović, advokat oštećene strane, nakon suđenja izjavio je da nema mogućnost žalbe i da će sugerisati javnom tužiocu da on to učini. - Sama javnost u Nišu je u poslednjih nekoliko meseci pasivna kad su ovakve situacije… »
Brat Jovane Petković poginule u nesreći: "Njen ubica će u kućni pritvor, a nje više nema"

Brat Jovane Petković poginule u nesreći: "Njen ubica će u kućni pritvor, a nje više nema"

Telegraf 07.09.2021
Mladen Gigić će se nadalje braniti iz kućnog pritvora pod elektronskim nadzorom. Danas je u Nišu održano suđenje Mladenu Gigiću (20) koji je osumnjičen za izazivanje saobraćajne nesreće u kojoj je teške telesne povrede zadobila Jovana Petković… »

Vesti dana »