Povezane vesti

Ponovo akcija! Milica i Mensur drmaju krevet: Maloletnica pala na njegove čari i sve mu dopustila! (video 18+)

Ponovo akcija! Milica i Mensur drmaju krevet: Maloletnica pala na njegove čari i sve mu dopustila! (video 18+)

Kurir 07.09.2021
Milica Veselinović i Mensur Ajdarpašić imali su priliku tokom sinoćnjeg ''Pretresa nedelje''da otkriju istinu o svom odnosu i priznaju da su u vezi, ali su oboje negirali, što je sve iznenadilo. Ipak, danas su opet završili zajedno u krevetu, ispod… »
Ušla da pokaže da nije kao ja, sigurno su joj roditelji ponosni: Mina žestoko isprozivala maloletnicu zbog vruće akcije!

Ušla da pokaže da nije kao ja, sigurno su joj roditelji ponosni: Mina žestoko isprozivala maloletnicu zbog vruće akcije!

Mondo 07.09.2021
Mensurova bivša prokomentarisala Mensurovu sadašnju. Mensurova bivša prokomentarisala Mensurovu sadašnju Mensur Ajdarpašić i Milica Veselinović (17) završili su ispod pokrivača već prvog dana Zadruge, a nakon manje svađe su se izmirili u… »
Ona je moj idol Mina Vrbaški oplela po novoj izabranici Mensura!

Ona je moj idol Mina Vrbaški oplela po novoj izabranici Mensura!

Alo 07.09.2021
Da li je u pitanju ljubomora? U nedelju se u Belu kuću uselio njen bivši dečko Mensur Ajdarpašić, koji je danas u razgovoru sa Stanijom Dobrojević priznao da je Minu, kako kaže, "abnormalno voleo". - Iskreno, neke stvari da stavimo po strani - kako… »
Oprala me baš fino! Ona je moj fan! Mina Vrbaški iskreno o vezi Mensura i maloletne Milice

Oprala me baš fino! Ona je moj fan! Mina Vrbaški iskreno o vezi Mensura i maloletne Milice

Kurir 07.09.2021
Mina Vrbaški osvrnula se na aktuelna zbivanja u petoj sezoni "Zadruge" i o izjavi njenog bivšeg dečka Mensura Ajdarpašića koji je "abnormalno voleo". - Iskreno, neke stvari da stavimo po strani - kako je bilo, bilo je, to je prošlost, nešto je što… »

Vesti dana »