Повезане вести
Шта предлажу европосланици за изборне услове?
РТВ 08.09.2021
БЕОГРАД - Предлог Нацрта Радног документа за побољшање изборних услова који су израдили европарламентарци прослеђен је странкама које сада имају рок до 12. септембра да доставе своје коментаре, а између осталог, у документу… »
О чему ће разговарати власт и опозиција 17. и 18. септембра?
Данас 07.09.2021
Посредници из Европског парламента и председник Народне скупштине Ивица Дачић постигли су сагласност о темама наредне рунде међустраначког дијалога о унапређењу изборних услова у Србији. То сазнаје Данас незванично из извора у… »
Павле Грбовић: Овакав третман опозиције је неоправдан
Данас 07.09.2021
Овакав третман опозиције је неоправдан и у одређеној мери потцењивачки. Посредници из Европског парламента су изневерили обећање дато на последњем сусрету да своје предлоге доставе до 1. септембра, кажу за Данас представници… »
Вести дана »
"За поступак легализације пријављено више од 45.000 објеката" Софронијевић: Врло је једноставна процедура
Блиц пре 7 сатијош 1 повезана
Без струје у овим деловима Београда Данас воде цео дан неће бити у делу једне општине, проверите да ли сте на списку
Блиц пре 23 минутајош 1 повезана





