Povezane vesti

Vučević sa predstavnicima Nideka o pokretanju proizvodnje

Vučević sa predstavnicima Nideka o pokretanju proizvodnje

Dnevnik 08.09.2021
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević razgovarao je sa predstavnicima japanske kompanije Nidek o pokretanju proizvodnje u njihovoj fabrici u Novom Sadu. „Današnja poseta delegacije "Nideka" na čelu sa gospodinom Takašijem Furuhašijem… »
Vučević sa delegacijom "Nideka": Jedna od najmodernijih svetskih kompanija za proizvodnju električnih motora uskoro pokreće…

Vučević sa delegacijom "Nideka": Jedna od najmodernijih svetskih kompanija za proizvodnju električnih motora uskoro pokreće…

Blic 08.09.2021
Današnja poseta delegacije "Nideka" na čelu sa gospodinom Takašijem Furuhašijem, potpredsednikom ovog japanskog giganta i prvim čovekom za Evropu, velika je čast za mene i Novi Sad, naveo je na svom Instagram profilu gradonačelnik Novog Sada Miloš… »
Vučević: Jedna od najmodernijih kompanija za proizvodnju električnih motora uskoro u Novom Sadu

Vučević: Jedna od najmodernijih kompanija za proizvodnju električnih motora uskoro u Novom Sadu

RTV 08.09.2021
NOVI SAD - Današnja poseta delegacije kompanije "Nidek" na čelu sa gospodinom Takašijem Furuhašijem, potpredsednikom ovog japanskog giganta i prvim čovekom za Evropu, velika je čast za mene i Novi Sad, navodi se na Instagram profilu Miloša… »
Vučević: Uskoro jedna od najmodernijih svetskih kompanija za proizvodnju električnih motora pokreće proizvodnju

Vučević: Uskoro jedna od najmodernijih svetskih kompanija za proizvodnju električnih motora pokreće proizvodnju

Kurir 08.09.2021
Današnja poseta delegacije "Nideka" na čelu sa gospodinom Takašijem Furuhašijem, potpredsednikom ovog japanskog giganta i prvim čovekom za Evropu, velika je čast za mene i Novi Sad, naveo je na svom Instagram profilu gradonačelnik Novog Sada Miloš… »

Vesti dana »