Povezane vesti

Oglasio se Zoran Marjanović posle smrti Rade iz beča: Poslednjih godina ostao sam bez mnogo prijatelja, ali i neprijatelja!

Oglasio se Zoran Marjanović posle smrti Rade iz beča: Poslednjih godina ostao sam bez mnogo prijatelja, ali i neprijatelja!

Kurir 08.09.2021
Zoran Marjanović za Kurir je posle smrti Rade Matić (41) rekao da je poslednjih godina ostao bez mnogo prijatelja, poznanika, ali i neprijatelja. Da podsetimo, Rada Matić, žena koja je pričala da se dopisivala sa Marjanovićem posle ubistva njegove… »
Zoran Marjanović o smrti rade iz beča: Poslednjih godina ostao sam bez mnogo prijatelja, ali i neprijatelja!

Zoran Marjanović o smrti rade iz beča: Poslednjih godina ostao sam bez mnogo prijatelja, ali i neprijatelja!

Večernje novosti 08.09.2021
Foto: P. Milošević - Frapantan je broj smrnosti u proteklih nekoliko godina ,dosta prijatelja, poznanika pa i neprijatelja mi je preminulo. Život je ovo ne zna se šta nosi dan, a šta noć. Treba živeti život kako je Bog rekao to je jedini put… »
Tajne poruke rade (41) iz beča i Zorana Marjanovića: Bili veoma bliski, pokajala se kada je objavljeno da se jelenin ubica…

Tajne poruke rade (41) iz beča i Zorana Marjanovića: Bili veoma bliski, pokajala se kada je objavljeno da se jelenin ubica…

Kurir 08.09.2021
Radmila Rada Matić (41), koja je preminula prošlog petka, a sa kojom se navodno Zoran Marjanović dopisivao 23 dana nakon ubistva pevačice Jelene Krsmanović Marjanović, u nekoliko navrata potvrdila je i priložila prepisku između nje i Zorana… »
Ovo su poruke! Rada se dopisivala sa marjanovićem: Shvatila ko je ubio Jelenu! Objavila tajnu prepisku, zvala policiju!

Ovo su poruke! Rada se dopisivala sa marjanovićem: Shvatila ko je ubio Jelenu! Objavila tajnu prepisku, zvala policiju!

Mondo 08.09.2021
Rada Matić je objavila oko 3.000-4.000 poruka. Rada Matić je objavila oko 3.000-4.000 poruka. Četrdesetjednogodišnja Rada Matić (41), koja je preminula prošlog petka, a sa kojom se navodno Zoran Marjanović dopisivao mesec dana nakon ubistva supruge… »
Otkriven uzrok smrti rade iz beča: Evo od čega je umrla žena koja se dopisivala sa Zoranom Marjanovićem

Otkriven uzrok smrti rade iz beča: Evo od čega je umrla žena koja se dopisivala sa Zoranom Marjanovićem

Večernje novosti 08.09.2021
Foto: Printskrin/Hepi Kako saznajemo iz lokalnih izvora, Rada je preminula od moždanog udara. Radini sugrađani imali su samo reči hvale za nju i svi su duboko pogođeni ovom tragedijom. Sahrana će se obaviti u njenom rodnom mestu Donje Crniljevo u… »
"Bila je hladna kao led!" otkriveno od čega je umrla rada Matić: Potresna ispovest oca - ovo su joj bile poslednje reči!

"Bila je hladna kao led!" otkriveno od čega je umrla rada Matić: Potresna ispovest oca - ovo su joj bile poslednje reči!

Mondo 08.09.2021
Rada Matić (41), žena koja je tvrdila da se dopisivala sa Zoranom Marjanovićem samo mesec dana nakon ubistva pevačice Jelene Marjanović, preminula je u petak. Rada Matić (41), žena koja je tvrdila da se dopisivala sa Zoranom Marjanovićem samo… »
Rada Matić koja je preminula optužila marjanoviće za ubistvo: Poslala sam policiji poruke, njegov otac me zvao na orgije

Rada Matić koja je preminula optužila marjanoviće za ubistvo: Poslala sam policiji poruke, njegov otac me zvao na orgije

Mondo 08.09.2021
Rada je javnosti postala poznata nekoliko meseci posle smrti Jelene Marjanović, a u petak je preminula. Rada je javnosti postala poznata nekoliko meseci posle smrti Jelene Marjanović, a u petak je preminula. Rada Matić (41), žena koja je tvrdila da se… »
Misteriozna smrt prijateljice Marjanovića! Iznenada preminula Rada Matić iz Beča

Misteriozna smrt prijateljice Marjanovića! Iznenada preminula Rada Matić iz Beča

Blic 08.09.2021
Rada Matić (41), žena koja je tvrdila da se mesec dana posle ubistva pevačice Jelene Marjanović dopisivala sa njenim suprugom Zoranom, preminula je prošlog petka, a u subotu će biti sahranjena na lokalnom groblju kod Koceljeve. Matićeva, koja je… »
Ko je bila rada Matić iz Beča: Pružala podršku Zoranu Marjanoviću, razmenjivali eksplicitne poruke! Imala i Jeleninu sliku…

Ko je bila rada Matić iz Beča: Pružala podršku Zoranu Marjanoviću, razmenjivali eksplicitne poruke! Imala i Jeleninu sliku…

Kurir 08.09.2021
Radmila Matić (41), iz Beča, žena koja je tvrdila da se mesec dana posle ubistva pevačice Jelene Marjanović dopisivala sa njenim suprugom Zoranom, preminula je prošlog petka, a u subotu će biti sahranjena na lokalnom groblju kod Koceljeve. Inače… »

Vesti dana »