Povezane vesti
GLIC: Ani Brnabić i Gordani Čomić nije mesto na Paradi ponosa
Danas 08.09.2021
Gej lezbejski info centar (GLIC) zahteva od organizatora Parade ponosa, koja je zakazana za 18. septembar u Beogradu, da uskrati poziv premijerki Srbije Ani Brnabić i ministarki za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Gordani Čomić. Gej… »
GLIC: Brnabić i Čomić da ne dolaze na Paradu ponosa
Novi magazin 08.09.2021
Gej lezbejski info centar zatražio je danas od organizatora predstojeće Parade ponosa u Beogradu da "uskrate" poziv premijerki Ani Brnabić i ministarki za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Gordani Čomić jer su, kako se navodi, posle… »
Ani Brnabić i Gordani Čomić nije mesto na Paradi ponosa
Nova 08.09.2021
U ime velike većine LGBT zajednice u Srbiji, Gej lezbejski info centar zahteva od organizatora Parade ponosa koja je zakazana za 18. septembar u Beogradu, da uskrati poziv premijerki Srbije Ani Brnabić i ministarki za ljudska i manjinska prava i… »
Vesti dana »
Saobraćajna nesreća kod Šapca: Brat pevača Darka Lazića poginuo na licu mesta
Euronews pre 20 minutajoš 62 povezane
UŽIVO Rat na Bliskom istoku: Eksplozije potresaju Teheran, novi ajatolah ranjen još 28. februara? (FOTO, VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 62 povezane
SSP podnosi krivičnu prijavu protiv Zavišića zbog govora mržnje prema Hrvatima u Vojvodini
In medija pre 2 satajoš 24 povezane
INTERVJU Raša Nedeljkov o lažnim SNS listama na lokalnim izborima i kriterijumima na osnovu kojih se mogu prepoznati
Nova pre 2 satajoš 27 povezanih




