Povezane vesti
Zamenom kotlova do čistije životne sredine
RTK 08.09.2021
Postavljanjem novih kotlova u Energetici, višedecenijski problem zagađenja vazduha u gradu biće rešen. Za 10 do 15 dana počeće zamena šest starih kotlova na ugalj, novim na prirodni gas. Zamena kotlova biće završena u predviđenom roku, odnosno za četiri… »
Crno nebo i crni sneg odlaze u prošlost: U Energetici za DESETAK dana počinje postavljanje kotlova na GAS
InfoKG 08.09.2021
U kragujevačkoj Energetici za 10 do 15 dana startovaće zamena kotlova na ugalj, starih 50 godina, novim na gas, s obzirom na to da je potpisan ugovor između Ministarstva zaštite životne sredine i izvođača radova. Ukupna vrednost ovog projekta iznosi 18… »
ANKETA: Građani Kragujevca o uvođenju kotlova na gas u ENERGETICI!
U centar 08.09.2021
Najava gradonačelnika Kragujevca da radovi na zameni kotlova „mogu da krenu u narednih 10 do 15 dana, i da već sada može da se prognozirada će oko Nove godine izvođač početi da pušta u pogon jedan po jedan kotao“, nikoga nije obrdovala kao građane koji… »
Vesti dana »
Najmanje 10 ljudi poginulo u baru u švajcarskom skijalištu: Lekarske ekipe dežuraju ispred objekta (FOTO/VIDEO)
Euronews pre 30 minutajoš 25 povezanih
RHMZ: Prvog dana 2026. malo toplije, za vikend opet hladno sa snegom
RTK pre 25 minutajoš 22 povezane
Rafinerija u Pančevu može da počne sa radom: SAD odobrile transport preko JANAF-a
Nedeljnik pre 25 minutajoš 14 povezanih
Hitna pomoć: Velik broj intervencija ali bez težih povreda, dosta pijanih, pa i među mladima
Beta pre 40 minutajoš 14 povezanih




