Povezane vesti

TV voditeljka slučajno otkrila da ima tumor, nemojte da ignorišete simptome: Bolest je podmukla, svega 20% je preživi

TV voditeljka slučajno otkrila da ima tumor, nemojte da ignorišete simptome: Bolest je podmukla, svega 20% je preživi

Mondo 08.09.2021
Voditeljka Nina Kolundžija otkrila je nedavno da se borila sa tumorom gušterače, a evo koji su simptomi raka pankreasa, malignog oblika ove bolesti i šta je neophodno da uradite. Voditeljka Nina Kolundžija otkrila je nedavno da se borila sa tumorom… »
Voditeljki tv "Prva" slučajno otkriven tumor pankreasa: Nisam imala simptome, bila sam uplašena i bez snage

Voditeljki tv "Prva" slučajno otkriven tumor pankreasa: Nisam imala simptome, bila sam uplašena i bez snage

Alo 08.09.2021
Otišla sam na kontrolu nečeg bezazlenog, a saznala sam da je nešto drugo problem. Novinarka i voditeljka televizije "Prva", Nina Kolundžija, tokom slučajnog pregleda je saznala da ima tumor pankreasa, a zbog situacije sa koronom na operaciju je… »
Voditeljka operisala tumor pankreasa: Nina Kolundžija otkrila detalje svoje teške borbe

Voditeljka operisala tumor pankreasa: Nina Kolundžija otkrila detalje svoje teške borbe

Večernje novosti 08.09.2021
Foto: Instagram/Printscreen/ninakolundzija - Otišla sam na kontrolu nečeg bezazlenog, a saznala sam da je nešto drugo problem. U početku čak nisam ni slutila koliki. Na ultrazvučnom pregledu doktorka mi je zabrinuto rekla da imam nešto što liči… »
Voditeljka operisala tumor pankreasa Nina Kolundžija u bolnoj ispovesti otkrila detalje svoje životne borbe: Bila sam bez…

Voditeljka operisala tumor pankreasa Nina Kolundžija u bolnoj ispovesti otkrila detalje svoje životne borbe: Bila sam bez…

Kurir 08.09.2021
Novinarka i voditeljka Nina Kolundžija saznala je tokom slučajnog pregleda da ima tumor pankreasa. Ona je u intervju rekla da nije imala nikakve simptome, a otkrila je i zbog čega je godinu dana čekala na operaciju. View this post on Instagram A post… »
Voditeljki „Prve“ dijagnostifikovan tumor, operaciju čekala godinu dana

Voditeljki „Prve“ dijagnostifikovan tumor, operaciju čekala godinu dana

Nova 08.09.2021
Nina Kolundžija, novinarka i voditeljka televizije "Prva", saznala je tokom slučajnog pregleda da ima tumor pankreasa. Ona je u intervju za magazin "Story" istakla da nije imala nikakve simptome bolesti, a otkrila je i zbog čega je godinu dana čekala… »

Vesti dana »