Povezane vesti
Uhapšen Užičanin zbog zloupotrebe poverenja: Oštetio privredno društvo za više od 1,5 milion dinara
Telegraf 08.09.2021
Uz krivičnu prijavu, D. Đ. će biti priveden u nadležno tužilaštvo. Pripadnici Odeljenja za borbu protiv korupcije u saradnji sa Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu, uhapsili su D. Đ. (53) iz Užica zbog… »
Podnete dve krivične prijave zbog izgradnje MHE Ravni kod Užica
Užice oglasna tabla 08.09.2021
Izgradnja mini hidro-elektrane (MHE) Ravni u istoimenom zlatiborskom selu na reci Prištavici rezultovala je podizanjem dve krivične prijave za oštećenje životne sredine i za prevaru u obavljanju privredne delatnosti. Njih je podnela nevladina… »
Libergraf podneo dve krivične prijave protiv MHE Ravni iz Beograda
Zoom UE 08.09.2021
UŽICE-Građanska čitaonica Libergraf podnela je danas Osnovnom javnom tužilaštvu U Užicu dve krivične prijave protiv MHE Ravni D.O.O. iz Beograda zbog postojanja sumnje da je ovo privredno društvo izvršilo krivično delo oštećenje životne sredine kao i… »
Vesti dana »
Hladni front krenuo prema Srbiji, stiže osveženje! Ovi delovi biće prvi na udaru: prete pljuskovi i grmljavina
Telegraf pre 24 minutajoš 18 povezanih
ANEM: Alo i Informer dobili 58 miliona, Radoica Milosavljević 50 miliona na medijskim konkursima
N1 Info pre 1 satjoš 7 povezanih
Uhapšen Novosađanin zbog korupcije Fingirao izveštaje preko dva udruženja: Oštetio budžet za 6,2 miliona
Blic pre 29 minutajoš 10 povezanih





