Povezane vesti

Bio zvezda Kalča, zbog kokaina suspendovan 12 godina, sada opet pronašao klub

Bio zvezda Kalča, zbog kokaina suspendovan 12 godina, sada opet pronašao klub

Nova 08.09.2021
Frančesko Flaki je jedan od fudbalera kojeg ljubitelji Kalča nikada neće zaboraviti. Tokom 2007. godine je bio jedan od najboljih igrača Serije A, bio je suspendovan zbog nedozvoljenih supstanci, a sada će opet igrati fudbal. Napadač koji je bio… »
Italijan se vraća fudbalu posle 12-godišnje suspenzije: Svi su mislili da mu je kokain prekinuo karijeru, on našao novi klub…

Italijan se vraća fudbalu posle 12-godišnje suspenzije: Svi su mislili da mu je kokain prekinuo karijeru, on našao novi klub…

Večernje novosti 08.09.2021
FOTO: EPA Prvi put je kažnjen 2007. godine zbog pozitivnog tsta na kokain koji je stigao posle utakmice protiv Intera. - Tada sam izgubio sve. Bio sam idol ljudima u Đenovi. Počeo sam godinu s dva gola i bio pozvan u reprezentaciju - rekao je Flaki za… »
Mogao je da postane legenda serije a da se nije navukao na kokain: Istekla suspenzija od 12 godina, Flaki sa 46 godina ponovo…

Mogao je da postane legenda serije a da se nije navukao na kokain: Istekla suspenzija od 12 godina, Flaki sa 46 godina ponovo…

Hot sport 08.09.2021
Sećate se Frančeska Flakija? Te 2007. godine on je bio treći najbolji strelac Sampdorije, odmah iza Roberta Manćinija i Đanluke Vijalija. Na 280 mečeva, čak 110 puta je tresao protivničke mreže. Bio je na sjajnom putu da postane legenda ovog… »
Životne lekcije Frančeska Flakija: Posle 12 godina izgnanstva zbog kokaina, povratak fudbalu s 46 leta

Životne lekcije Frančeska Flakija: Posle 12 godina izgnanstva zbog kokaina, povratak fudbalu s 46 leta

Mozzart sport 08.09.2021
Trebalo je da bude velika zvezda, ali... Početkom 2007. Frančesko Flaki je hodao po oblacima. Kapiten Sampdorije, strelac više od 100 golova u Seriji A, prvi put na spisku reprezentacije Italije. A onda je, kako bi rekao Zvonko Mihajlovski, krenuo… »

Vesti dana »