Povezane vesti

Moj muž ne zna ko si ti! Didi Janković besno odgovorila Jovani Jeremić - Ne zanimaš ga!

Moj muž ne zna ko si ti! Didi Janković besno odgovorila Jovani Jeremić - Ne zanimaš ga!

Mondo 08.09.2021
Didi se oglasila nakon Jovaninih tvrdnji da joj je njen suprug pretio. Didi se oglasila nakon Jovaninih tvrdnji da joj je njen suprug pretio. Nova voditeljka "Pinka" Jovana Jeremić gostovala je u emisiji Ognjena Amidžića gde je otkrila mnoge stvari iz… »
Zahtevala je od muža da me otpuste! Jovana Jeremić žestoko odbrusila Didi j - Parama ne može da kupi ljubav naroda

Zahtevala je od muža da me otpuste! Jovana Jeremić žestoko odbrusila Didi j - Parama ne može da kupi ljubav naroda

Mondo 08.09.2021
Poručila pevačici da nikada neće biti zvezda u Srbiji. Poručila pevačici da nikada neće biti zvezda u Srbiji. Jovana Jeremić gostovala je u emisiji Ognjena Amidžića gde je otkrila da joj je pretio muž pevačice Didi Janković, jer je gostovala u… »
DIDI J besno odgovorila jovani Jeremić: Moj muž i ne zna ko si, niti ga zanimaš!

DIDI J besno odgovorila jovani Jeremić: Moj muž i ne zna ko si, niti ga zanimaš!

Kurir 08.09.2021
Pevačica Dijana Janković, poznata i kao Didi J, odgovorila je na prozivke Jovane Jeremić da ju je njen suprug napao zbog gostovanja u njenoj emisiji. "Jovana mi je veoma simpatična i kako bih joj podigla rejting pristala sam da joj dođem u emisiju… »
Ovo je imućni suprug naše pevačice Koji je pretio jovani Jeremić: Bila je kod nje u emisiji samo 3 minuta

Ovo je imućni suprug naše pevačice Koji je pretio jovani Jeremić: Bila je kod nje u emisiji samo 3 minuta

Blic 08.09.2021
Voditeljka Jovana Jeremić otkrila je u jednoj emisiji da joj je pretio muž od jedne pevačice. A sada domaći mediji pišu da je u pitanju suprug od pevačice Didi J - Danijel, jer je u njenoj emisiji bila svega tri minuta. Nakon emisije "Amidži šou"… »
Njen muž je pretio Jovani Jeremić?! Voditeljka je isprozivala u emisiji, a suprug besneo jer je gostovala samo 3 minuta?

Njen muž je pretio Jovani Jeremić?! Voditeljka je isprozivala u emisiji, a suprug besneo jer je gostovala samo 3 minuta?

Mondo 08.09.2021
Voditeljka Jovana Jeremić otkrila da joj je muž jedne pevačice pretio zbog gostovanja u emisiji. Voditeljka Jovana Jeremić otkrila da joj je muž jedne pevačice pretio zbog gostovanja u emisiji Jovani Jeremić je navodno pretio muž poznate pevačice… »

Vesti dana »