Povezane vesti

Kostić razrešio sve misterije: "Neki ljudi mi duguju izvinjenje!"

Kostić razrešio sve misterije: "Neki ljudi mi duguju izvinjenje!"

Sportske.net 08.09.2021
Srpski reprezentativac i jedan od najboljih igrača Ajntrahta iz Frankfurta Filip Kostić oglasio se nakon završenog letnjeg prelaznog roka u toku kojeg mu je propao transfer u Lacio. Njegov prelazak u rimske "nebeskoplave" bio je praktično završen… »
Kostić: Nisam štrajkovao! Neki ljudi mi duguju izvinjenje

Kostić: Nisam štrajkovao! Neki ljudi mi duguju izvinjenje

N1 Info 08.09.2021
Srpski fudbaler Filip Kostić demantovao je priče da je štajkom pokušao da iznudi odlazak iz Ajntrahta, a dodao je da je potpuno fokusiran na nastavak sezone. Inostrani mediji pisali su da je Lacio želeo da angažuje Kostića, te da je poslao i… »
Kostić o situaciji u Frankfurtu: Neki ljudi mi duguju izvinjenje

Kostić o situaciji u Frankfurtu: Neki ljudi mi duguju izvinjenje

Mozzart sport 08.09.2021
Srpski vezista se oglasio povodom situacije u klubu. Jedan od igrača koji je poslednjih nedelja privukao veliku pažnju fudbalske javnosti bio je Filip Kostić. Fudbaler Ajntrahta našao se na listi želja Lacija, a njegov prelazak u Rim bio je gotovo… »
Kostić se oglasio i pojasnio situaciju oko štrajka: Duguju mi izvinjenje

Kostić se oglasio i pojasnio situaciju oko štrajka: Duguju mi izvinjenje

Nova 08.09.2021
FIlip Kostić, reprezentativac Srbije i krilni fudbaler Ajntrahta iz Frankfurta, pojasnio je šta je prethodilo odluci da se ne nađe u ekipi za meč protiv Arminije iz Bilefelda. Kostić je naišao na oštru osudu navijača, saigrača i samog kluba kada… »
Kostić: Nisam štrajkovao! Neki ljudi mi duguju izvinjenje

Kostić: Nisam štrajkovao! Neki ljudi mi duguju izvinjenje

Vesti online 08.09.2021
Srpski fudbaler Filip Kostić demantovao je priče da je štrajkom pokušao da iznudi odlazak iz Ajntrahta i dodao da je potpuno fokusiran na nastavak sezone. Inostrani mediji pisali su da je Lacio želeo da angažuje Kostića, te da je poslao i zvaničnu… »
Kostić otkrio sve detalje: ‘Nisam bio mentalno spreman!’

Kostić otkrio sve detalje: ‘Nisam bio mentalno spreman!’

Hot sport 08.09.2021
Iskren je bio srpski internacionalac! Filip Kostić bio je jedna od glavnih tema ovog leta.. Lacio je svim silama pokušavao da ga dovede, ali je Ajntraht bio toliko ‘namazan’ da su u nekoliko navrata prevarili tim iz prestonice Italije. Svoje… »
Filip Kostić o navodnom štrajku: "Neki ljudi meni duguju izvinjenje"

Filip Kostić o navodnom štrajku: "Neki ljudi meni duguju izvinjenje"

Večernje novosti 08.09.2021
Foto: EPA-EFE/RONALD WITTEK/POOL Srpski intrnacionalac objavio je na društvenim mrežama demanti tih optužbi: - Volim Ajntraht i zahvalan sam na svemu što imam ovde. Nisam bio mentalno spreman da igram protiv Bilefelda. To nije bio štrajk. Izvinjavam… »

Vesti dana »