Povezane vesti

Napredak dobio pojačanje - Znaju ga na obe strane "brda", osvojio duplu krunu!

Napredak dobio pojačanje - Znaju ga na obe strane "brda", osvojio duplu krunu!

Sportske.net 08.09.2021
Srpski fudbaler Petar Đuričković novi je napadač kruševačkog Napretka, saopšteno je danas. Veoma poznato ime u domaćem fudbalu budući da je nosio dresove brojnih srpskih klubova, uključujući i dva najveća, ostaje u Superligi. Petar… »
Petar Đuričković novi fudbaler Napretka

Petar Đuričković novi fudbaler Napretka

Nova 08.09.2021
Fudbalski klub Napredak saopštio je da je Petar Đuričković novi igrač tog kluba. Đuričković je sa kruševačkim timom potpisao jednogodišnji ugovor. „Drago mi je što sam pod Bagdalom i nadam se da ću dati značajan doprinos još boljim… »
Iz radničkog u napredak: Peti klub Petra Đuričkovića u Srbiji

Iz radničkog u napredak: Peti klub Petra Đuričkovića u Srbiji

Večernje novosti 08.09.2021
FOTO: FK Radnički Niš Doskorašnji fudbaler niškog Radnilkog Petar Đuričković (30) novi je igrač kruševačkog Napretka, sa kojim je potpisao jednogodišnji ugovor. Đuričkoviću je ovo peti angažman u nekom od klubova elitnog ranga srpskog… »
Đuričković pojačao Napredak: Plej-of, pa borba za Evropu

Đuričković pojačao Napredak: Plej-of, pa borba za Evropu

Mozzart sport 08.09.2021
Iskusni fudbaler pojačao Kruševljane. Napredak iz Kruševca će predstojeće takmičarske obaveze dočekati jači za Petra Đuričkovića, iskusnog veznog igrača koji je danas na stadionu pod Bagdalom potpisao jednogodišnji ugovor. Fudbaler koji je od… »
Petar Đuričković novi igrač Napretka

Petar Đuričković novi igrač Napretka

Sportski žurnal 08.09.2021
Đuričković je sa kruševačkim timom potpisao jednogodišnji ugovor. Fudbalski klub Napredak saopštio je danas da je Petar Đuričković novi igrač tog kluba. Đuričković je sa kruševačkim timom potpisao jednogodišnji ugovor. "Drago mi je što… »

Vesti dana »