Povezane vesti

Naziv Dijamantska liga i ima smisla: Ivana Španović je osvojila i zaradila ogroman novac!

Naziv Dijamantska liga i ima smisla: Ivana Španović je osvojila i zaradila ogroman novac!

Sportal blic 09.09.2021
Skokom u Cirihu je na prilično dominantan način osvojila Dijamantsku ligu. Dva takva uspeha je srpska atletičarka vezala 2016. i 2017, a sada je napravila novi podvig u karijeri. Skokom od 6,96 je došla do najboljeg rezultata i to iz poslednje serije… »
Prva na svetskoj listi: Ivana Španović: "Zaboravila sam ovaj osećaj! Hoću da se opustim i da budem srećna što sam…

Prva na svetskoj listi: Ivana Španović: "Zaboravila sam ovaj osećaj! Hoću da se opustim i da budem srećna što sam…

Sportal blic 09.09.2021
Srpska atletika je zahvaljujući i zablistala punim sjajem u sredu u Cirihu. Na finalu Dijamantske lige, srpska atletska diva je pobedila u skoku udalj, sa sjajnih 6,96 metara, dok je u isto vreme kolos iz Brodareva zauzeo treće mesto u najjačoj… »
Ivana od 30.000 dolara: Stižu čestitke i iz Hrvatske, oglasila se i Španovićeva

Ivana od 30.000 dolara: Stižu čestitke i iz Hrvatske, oglasila se i Španovićeva

Večernje novosti 09.09.2021
Foto: EPA Poletela je Srpkinja do 6,98 metara i osvojila novo prvo mesto na mitingu Dijamantske lige. Posle pobeda u Stokholmu, Firenci i Lozani, dodala je onu najvažniju u Cirihu, čime je zaokružila uspešnu sezonu i po treći put bila proglašena za… »
Sjajan znak za sledeću godinu, Ivana presrećna

Sjajan znak za sledeću godinu, Ivana presrećna

Sportske.net 09.09.2021
Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović je osvojila Dijamantsku ligu pošto je i u Cirihu bila najbolja skokom od 6,96. "Bilo je neverovatno, zaboravila sam ovaj osećaj. Srećna sam zbog treće pobede u Dijamantskoj ligi – posle svega što mi se… »
Ivani 30.000 dolara, pljušte čestitke i iz Hrvatske VIDEO

Ivani 30.000 dolara, pljušte čestitke i iz Hrvatske VIDEO

Nova 09.09.2021
Ivana Španović na dominantan način osvojila je Dijamantsku ligu, skokom u Cirihu. Španovićeva je vezala dve titule Dijamantske lige 2016. i 2017. godine, sada je došla do novog podviga. Imala je skok 6,96, i to u poslednjoj seriji kada nije ni… »
Španović: Srećna zbog trofeja i zdravlja, idem na odmor

Španović: Srećna zbog trofeja i zdravlja, idem na odmor

N1 Info 09.09.2021
Srpska atletika je zahvaljujući Ivani Španović i Arminu Sinančeviću zablistala punim sjajem u sredu u Cirihu. Na finalu Dijamantske lige, srpska atletska diva je pobedila u skoku udalj, sa sjajnih 6,96 metara, dok je u isto vreme kolos iz Brodareva… »
Španović treći put pobednica Dijamantske lige

Španović treći put pobednica Dijamantske lige

Danas 08.09.2021
Srpska skakačica u dalj Ivana Španović pobednica je ovogodišnjeg izdanja Dijamantske lige, pošto je trijumfovala na finalnom mitingu u Cirihu skokom od šest metara i 96 centimetra. Španović je najbolji skok, na takmičenju održanom na trgu u… »
Veliki trijumf srpkinje! Ivana Španović je pravi pravcati dijamant!

Veliki trijumf srpkinje! Ivana Španović je pravi pravcati dijamant!

Sportal blic 08.09.2021
ostvarila je veliki uspeh: pobednica je Dijamantske lige za ovu takmičarsku godinu! Ona je na poslednjem mitingu u sezoni u Cirihu zauzela prvo mesto sa skokom od 6,96 metara, što joj je donelo osam bodova u ukupnom plasmanu (zbirno 39 bodova na pet… »

Vesti dana »