Povezane vesti

Borjan emotivan: Ponosan sam što sam Kanađanin, idemo u Katar VIDEO

Borjan emotivan: Ponosan sam što sam Kanađanin, idemo u Katar VIDEO

Nova 09.09.2021
Milan Borjan, reprezentativac Kanade, tražio je veću podršku nacionalnom timu u borbi za Mundijal u Kataru. Kanađani beleže dobre rezultate u kvalifikacijama, Borjan doprinosi tome kao čuvar mreže. Pobeđen je Salvador sa 3:0, Kanada je iza Meksika… »
Ponosni Kanađanin - Milan Borjan!

Ponosni Kanađanin - Milan Borjan!

Sportske.net 09.09.2021
Kanada je uspela da zabeleži prvu pobedu u trećoj rundi kvalifikacija za Mundijal u okviru Konkakaf zone, savladali su El Salvador sa 3:0, a ponovo je na golu bio sjajni Milan Borjan. Golman Crvene zvezde je nakon meča istakao da je ponosan na svoje… »
Emotivni Borjan: Ponosan sam što sam Kanađanin

Emotivni Borjan: Ponosan sam što sam Kanađanin

Večernje novosti 09.09.2021
FOTO: Nebojša Paraušić Golman Crvene zvezde ponovo je bio uspešan među stativama nacionalnog tima, pošto je Kanada savladala El Salvador 3:0. Kanađani su slavili golovima Atibe Hačinsona, DŽonatana Dejvida i Tažona Bjukenana, a bili su toliko… »
Emotivni Borjan kakvog niste videli - ponosan sam što sam kanađanin! Golman Zvezde poručio naciji: Idemo na Mundijal!

Emotivni Borjan kakvog niste videli - ponosan sam što sam kanađanin! Golman Zvezde poručio naciji: Idemo na Mundijal!

Mondo 09.09.2021
Čuvar mreže Crvene zvezde traži od Kanade veću podršku tokom kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, u kojima su odlično startovali. Čuvar mreže Crvene zvezde traži od Kanade veću podršku tokom kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, u kojima su… »
Borjanova Kanada upisala prvu pobedu u kvalifikacijama za SP

Borjanova Kanada upisala prvu pobedu u kvalifikacijama za SP

Sportske.net 09.09.2021
Fudbalska reprezentacija Kanade upisala je ubedljiv trijumf u kvalifikacijama Severne Amerika za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine. Kanađani su u Torontu savladali Salvador rezultatom 3:0. Golove za domaće su portigli Hačinson u 6. i Dejvid u 11… »

Vesti dana »