Povezane vesti

Željko je jedan od najboljih trenera, veže nas prijateljstvo: Čović pričao o Partizanu i Saši Obradoviću! (video)

Željko je jedan od najboljih trenera, veže nas prijateljstvo: Čović pričao o Partizanu i Saši Obradoviću! (video)

Hot sport 09.09.2021
Uvek će reagovati ako navijači podivljaju. Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović je u razgovoru za portal BHbasket govorio o aktuelnim temama u domaćoj košarci. On je prvo prokomentarisao dolazak Željka Obradovića u Partizan rekavši da je on… »
Čović o Željku Obradoviću: Veže nas izuzetno prijateljstvo

Čović o Željku Obradoviću: Veže nas izuzetno prijateljstvo

Vesti online 09.09.2021
Prvi čovek KK Crvena zvezda Nebojša Čović prokomentarisao je povratak Željka Obradovića u srpsku košarku, a govorio je i o brojnim temama koje se tiču predstojeće sezone. Ona je u razgovoru za portal BiH basket, istakao da je novi trener… »
Čović otvoreno o svemu: Željko Obradović mi je veliki prijatelj, Saša Obradović me razočarao, dotakao se i sina Filipa…

Čović otvoreno o svemu: Željko Obradović mi je veliki prijatelj, Saša Obradović me razočarao, dotakao se i sina Filipa…

Večernje novosti 09.09.2021
Foto: Tanjug/Milica Nikolić Popularni Žoc se vratio u Partizan, a prvi čovek crveno-belih istakao je da je Obradović njegov drug. - Željko Obradović je jedan od najboljih ako ne i najbolji trener u košarci. Veže nas izuzetno prijateljstvo. To ne… »

Vesti dana »